Złość się pięknie. Przestań się objadać

Nowy warsztat:)

To było tak, że siadłam i miałam zrobić coś dla projektu z hotelem, który budujemy.
Ale jak siadłam i zaczęłam czytać, to mi się przypomniało, że miałam coś małego dla klubu fitness przygotować, bo obiecałam. A jak zaczęłam pisać to wyszedł… dwudniowy warsztat – przegląd emocji – Złość się pięknie. Przestań się objadać.

Tak to jest z tą kreatywnością. Wrzucasz do młynka i chcesz, żeby wyszło zaraz. A to się miele, miele, miele, i któregoś razu wstajesz, patrzysz i widzisz, że masz. I skaczesz z radości, że Ci się udało zrobić coś ciekawego.

Jak zaczynałam z Gabinetem Wspierania w Odchudzaniu, to Asia, która mi pomagała wtedy zaplanować działania kazała mi zrobić produkt. I coś tam zrobiłam, ale to mnie w ogóle nie inspirowało. Nie czułam, że daję coś nowego. Ale już wtedy było o emocjach. I od tamtej pory się mieliło. No i dzisiaj jest 🙂 I rozpiera mnie energia. Chciałabym tylko tym się zajmować.

Projekt dla hotelu rozgrzebany – maszynka miele, miele i wypluwa ochłapy na życzenie. Trzeba zakasać rękawy i robić…

Ale Wy zapisujcie się, bo ważne się udało wymyślić dla Was. Będziemy pracować razem:)
A do 25 marca cena super:) Link do strony z programem TUTAJ.

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu, a w prezencie otrzymasz nagranie lekcji on-line p.n. "Związek to robota dla dwojga". Tak, tak... psychodietetyk, a gada o związkach. Tak to jest, gdy pracujesz z człowiekiem... nie z dietą:D A poważnie, to w tle mojej pracy jest dużo o związkach. Więcej w materiale:D Zapraszam i baw się dobrze:D

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"

%d bloggers like this: