Po co psychodietetyka?

Taki tytuł miała dzisiejsza konferencja na SWPS. Niezwykle merytoryczna, choć prowadzona przez młodych prelegentów. Miałam przyjemność wiedzieć na żywo Dr. Zdrówko z programu Wiem co jem… Niezwykła charyzma i gigantyczna wiedza… WOW…
Mam też oczywiście wnioski.
Pierwszy: nie kłaść notatek na dachu samochodu, bo można odjechać i je … zgubić:(
Drugi: osoby skupione na merytoryce żywieniowej, niezbyt dobrze radzą sobie z pracą motywtora w odchudzaniu. Coś wiedzą, coś czytają, widzą, że potrzeba, ale … dalej nie wiedzą jak: jak prafrazować, jak odzwierciedlać, jak pytać… To duże tematy coachingowe i niewątpliwie przydatne w pracy z odchudzaniem ludzi.

W czasie konferencji dowiedziałam się, że warto kontynuować zainteresowania. Że temat ogromny i z ciekawymi możliwościami. Że wiele odkryć przede mną i przed całą branżą. Że choroby związane z otyłością to nie tylko cukrzyca i miażdżyca. Że tradycyjna medycyna przygląda się jak leczyć niektóre przypadłości jedzeniem (medycyna niekonwencjonalna już sporo na ten temat wie, ale z jakiegoś powodu jest pomijana). 

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu, a w prezencie otrzymasz nagranie lekcji on-line p.n. "Związek to robota dla dwojga". Tak, tak... psychodietetyk, a gada o związkach. Tak to jest, gdy pracujesz z człowiekiem... nie z dietą:D A poważnie, to w tle mojej pracy jest dużo o związkach. Więcej w materiale:D Zapraszam i baw się dobrze:D

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"

%d bloggers like this: