Winiarskie SPA w prezencie na Dzień Kobiet

Lubicie SPA?

To macie ode mnie:) W prezencie do prezentu:)

Trzeba się zapisać na konsultację do mnie i po wszystkim dowiedzieć się, jak skorzystać z tego SPA. Konsultacja trwa 45-60 minut i jej celem jest określić, czy mogę Ci pomóc. A na Dzień Kobiet możesz jeszcze mieć dodatkową zabawę i pielęgnację:)

Ten kejs robię z koleżanką Gosią Kabulską, a Gosia jest miłośniczką win:) Nie, nie, że popija, ale sporo o nich wie i chętnie nimi częstuje:) A na dodatek dobrze nakłada na twarz i dłonie maseczki i inne takie roślinne. Wszystko, żebyśmy czuły się dobrze każdego dnia:)

Wiadomo:)

 

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu, a w prezencie otrzymasz nagranie lekcji on-line p.n. "Związek to robota dla dwojga". Tak, tak... psychodietetyk, a gada o związkach. Tak to jest, gdy pracujesz z człowiekiem... nie z dietą:D A poważnie, to w tle mojej pracy jest dużo o związkach. Więcej w materiale:D Zapraszam i baw się dobrze:D

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"

%d bloggers like this: