Coaching młodzieży 1-2-1

Jestem mamą już dorosłych synów. Doświadczonym terapeutą i coachem. A z pierwszego wykształcenia nauczycielem. Aktualnie pracuję w SP1 w Józefowie k. Otwocka i uczę młodych ludzi języka polskiego. Najbardziej zależy mi, aby – dzięki wspólnej pracy – uczniowie łatwo dołączyli do społeczności ludzi słowa. Chcę, aby czerpali przyjemność z poszukiwania wiedzy. I żeby umieli wyrażać swoje emocje.

W moim życiu, życiu człowieka dorosłego, te dwie kompetencje miały największe znaczenie.

Pracę coachingową i terapautyczną z młodzieżą proponuję, gdyż codziennie widzę potężne potrzeby w tej grupie. Jako nauczyciel nie jestem uprawniona do tego rodzaju pracy. Ale, jeśli szukasz człowieka , który wie, czym jest szkoła i dobrze zna jej ograniczenia – jest szansa, że nasza współpraca, tutaj w gabinecie, będzie dla Ciebie nieoceniona.

Proponuję pracę z młodzieżą w formule 1-2-1 (albo grupowej, jeśli zbierze się grupa).

Obszary współpracy:

  • nastawienie do szkoły, do nauki, do grupy,
  • metody wspierające skuteczne uczenie się i czytanie,
  • zarządzanie własną energią (zarządzanie sobą w czasie, profilaktyka stresu, radzenie sobie ze wstydem, lękiem),
  • trudności w relacjach z rówieśnikami i z dorosłymi w klasie szkolnej,
  • tworzenie atmosfery współpracy w domu/w rodzinie,
  • przejście z edukacji systemowej do edukacji domowej/alternatywnej,
  • przejście z jednego poziomu kształcenia do kolejnego i trudności z tym związane (przełom związany z przejściem ze szkoły podstawowej do szkoły średniej).

Aby skorzystać zamów konsultację. Daj mi znać, że chodzi o młodą osobę. Przyjdźcie na spotkanie we dwoje (a jeszcze lepiej we troje – im mniejsze dziecko, tym więcej rodzica potrzeba we wspólnej pracy).

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"