Coaching młodzieży 1-2-1

Jestem mamą już dorosłych synów. Doświadczonym terapeutą i coachem. A z pierwszego wykształcenia nauczycielem. Aktualnie pracuję w SP2 w Józefowie k. Otwocka i uczę młodych ludzi języka polskiego. Najbardziej zależy mi, aby – dzięki wspólnej pracy – uczniowie należeli do społeczności ludzi słowa. Chcę, aby korzystali z dostępnej (i najtańszej) wiedzy: beletrystyka oraz literatura popularnonaukowa oraz aby umieli wyrażać swoje emocje.

W moim życiu, życiu człowieka dorosłego, te dwie kompetencje miały największe znaczenie. Z jednej strony, dzięki lekturom, byłam w stanie, zwykle, najszybciej i najlepiej przygotować się do większości zadań, które przede mną stały. Z drugiej, miałam możliwość obserwować zmagania dorosłych w porozumiewaniu się z innymi dorosłymi.

Dlatego proponuję pracę z młodzieżą w formule 1-2-1 (albo grupowej, jeśli zbierze się grupa).

Obszary współpracy:

  • nastawienie do szkoły, do nauki,
  • metody wspierające skuteczne uczenie się i czytanie,
  • zarządzanie własną energią (jedzenie, picie, spanie, aktywność ruchowa, zarządzanie sobą w czasie, profilaktyka stresu, radzenie sobie ze wstydem, lękiem przed wystąpieniami/odpowiedziami ustnymi),
  • relacje,
  • tworzenie atmosfery współpracy w domu/w rodzinie,
  • przejście z edukacji systemowej do edukacji domowej/alteratywnej.

Aby skorzystać zamów konsultację. Daj mi znać, że chodzi o młodą osobę. Przyjdźcie na spotkanie we dwoje (albo we troje).

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"