BRAKUJĄCY ELEMENT

Odkryjmy razem brakujący element na drodze do Twojego celu

Wiesz, że czasami tylko jedna mała rzecz wystarczy, aby zmieniło się wszystko? 

Wyobraź sobie mapę świata, taką jak w szkole, tylko bardziej profesjonalną. Do której wkręcono miliony mini-żarówek. 

A teraz wyobraź sobie, jak co minuta, na tej mapie zapala się lampka. Czerwona oznacza, że ktoś właśnie podjął wyzwanie zmiany swojej sylwetki. A żółta, że ktoś właśnie obwołał się ekspertem w pomaganiu ludziom zmieniać sylwetkę. 

Gdyby sobie wyobrazić, że taka mapa istnieje naprawdę i że lampki naprawdę rozświetlają się na hasło „muszę schudnąć”, albo „od jutra dieta”, albo „rób tak, jak ja to ci zadziała”, „albo poproszę colę light” to – jesteś tego pewna – nie byłoby na niej wolnego miejsca. 

Przekroczone BMI wpływa na jakość życia ludzi, niezależnie od ich płci, pochodzenia, statusu materialnego. A przede wszystkim przyczynia się do poważnych chorób. Niby wszyscy to wiemy, ale … dalej jesteśmy grubi? A statystyki są nieubłagane. Nie dość, że jesteśmy społeczeństwem starzejącym się to jeszcze na dokładkę tyjącym. A tymczasem głównym motywatorem, aby zmniejszyć rozmiar jest problem z estetyką. Moje Klientki piszą do mnie: „Monika, nie mogę na siebie patrzeć!”. „Monika, mój mąż na mnie nie patrzy”. „Pani Moniko, ja nie mogę tak wyglądać”. 

A także: 

  • „Moniko, nie mogę przestać się objadać”.
  • Pani Moniko, przez cały dzień jest super, ale potem się objadam. I mam takie straszne wyrzuty sumienia”.
  • „Pani Moniko, muszę coś zmienić, nie mam zupełnie energii.”
  • Monika, jem malutko, ale to zupełnie nie działa… Cały czas tyję”. 

A co jeśli jedzenie nie ma nic do rzeczy?

Chcesz? Pomogę Ci znaleźć brakujący element, z którym łatwo i chętnie zrealizujesz swój cel sylwetkowy… A następnie przyślesz mi zdjęcie: plaża, Ty i Twoje bikini… 

Jestem kreatywny. Potrzebuję konsultacji z Moniką Kurdej 3
Monika Kurdej

Cześć! 

Nazywam się Monika Kurdej. Jestem psychodietetykiem. Pomagam zapracowanym i zmęczonym kobietom wyglądać i czuć się dobrze. Moja praca polega na tym, aby znajdować najprostsze rozwiązania, które moje klientki z łatwością wdrożą w swoją codzienną praktykę. I będą szczęśliwe.

Kiedyś mówiłam, że diety nie działają. Ale dzisiaj wiem, że to nieprawda. Diety nie działają, gdy Ty nie działasz. Albo, gdy działasz, ale niewłaściwie. Moim zadaniem jest pokazać Ci, Twoje nieskuteczne schematy i zachęcić Cię do zastosowania nowych, bardziej wspierających.  Marzę o tym, żeby każda otyła osoba, która tylko tego pragnie, cieszyła się sukcesem, nosiła seksowne ciuchy i żyła swoim wspaniałym życiem,  wolnym od podjadania, cudownych diet czy pastylek pobudzających metabolizm. Codziennie.  Wiem, co mówię. Jestem byłą otyłą.

Konsultacja wstępna to:

45-60 MINUT

koncentracji na Tobie i Twoim problemie.

PLAN

Podczas konsultacji powstaje wstępna wersja planu, który będziemy wdrażać, jeśli się zdecydujesz na współpracę. Są osoby, którym ten wstępny plan wystarcza.

ŚWIADOMA DECYZJA

Decyzja o współpracy z Moniką Kurdej może być najważniejszą decyzją Twojego życia. Konsultacja jest zaprojektowana tak, żebyś mogła zadać niezbędne pytania i mieć pewność, że osiągniecie razem to, co zamierzasz.

PROBLEM

Razem rozwiążemy Twój jeden problem. To taki rodzaj próbki pracy z Moniką Kurdej. Bo skąd masz wiedzieć, czy to, co oferuje Ci odpowiada?

MENTALNY RELAKS

Czasem po prostu trzeba wywalić z głowy te wszystkie brednie o odchudzaniu i o tym, że nie dasz rady. Razem zrobimy miejsce na to, co właściwe. Zdecydowanie, poczujesz się lepiej. I zaczniesz lepiej myśleć. Bo odchudzanie zaczyna się w głowie.

DOŚĆ GADANIA

Tak, tak, czas działać. To, co wydarzy się z powodu konsultacji, jest dużo ważniejsze niż ona sama. Ale bez niej nie wydarzy się nic nowego. Chyba, że wolisz gadać o swoim problemie. Ale wtedy nie zapisuj się na konsultację. Kup sobie kieckę.

ENERGIA

Czy wiesz, ile waży jedna łyżeczka cukru? Dla Magdy to jest 11 kilo na minusie - w ciągu roku. Gdy zobaczysz, jakie możliwości są w Twoim zasięgu będziesz pełna energii do działania. I o to nam chodzi.