Co sprawia, że jestem lepsza od innych

PYTANIE 4. Dlaczego ja? Co sprawia, że jestem lepsza od innych

Cóż, znowu będę nieskromna, ale przecież to pytanie jest idealne dla mnie – BO TAK:) Jestem kołczyni de Kurdey, a nie jakaś tam … no…no… inna:)

A poważnie to jest tak, że stosuję sposoby, których nikt, nigdy na mnie nie zastosował. Mam talent do tego, żeby zobaczyć przyczynę Twojej otyłości prędzej niż Ty sama się domyślisz, żeby tam szukać:) Skąd to wiem, gdzie szukać? Bo przeszłam to, co Ty przechodzisz no i trochę się też douczyłam:)

Jestem wściekła

Zakładam, że skoro tu jesteś, to już się znamy i wiesz, że jestem wściekła, jak widzę tych wszystkich grubasów koło siebie… bo to mi przypomina o tym, jak ja byłam zaniedbana. Naprawdę, jak sobie pomyślę o tym, że nikt mnie nie nauczył dbać o siebie… to nie wierzę… A dzisiaj, jak moja mama wpada do mnie czasem to się ciągle tniemy. Ona nie może znieść, że ja żyję inaczej niż ona zaplanowała życie dla mnie:) I dlatego jestem wściekła. Bo gdyby uczyła mnie troszczyć się o siebie, to nie zaraziłaby mnie otyłością. Jestem 9 lat od swojej metamorfozy, ale dalej jestem zagrożona efektem jojo. Ty masz tak samo. Tych wieloletnich zaniedbań nie da się zlikwidować tak raz a dobrze. Zawsze będą wracać, przypominać o sobie, straszyć… I to sprawia, że jestem najlepsza.

No i to jest też moje naturalne narzędzie do pracy z Waszą złością:) Zapraszam do programu

Mam swoją metodę

Moja metoda polega na tym, że wsłuchuję się w Twoje potrzeby. Poszukiwanie przyczyny Twojej otyłości z tej perspektywy wygląda inaczej niż jak gadasz o tym, co Ci się do tej pory nie udało. Często mówisz też o braku energii, o barku dobrej relacji, o tym, że jesteś gruba, brzydka i że chcesz się lubić. Ja pomagam Ci ruszyć malutkim palcem w bucie, żebyś z tymi doświadczeniami po prostu zaczęła…A zmiany, które wdrażasz mają być zgodne z Tobą.

Nazwałam swoją metodę SZCZUPŁĄ TOŻSAMOŚCIĄ, bo musisz nauczyć się żyć „po nowemu”. I ta praca wymaga minimum kwartału. Dlatego jak chcesz ze mną pracować, umawiamy się na minimum 90 dni. Tylko tak mogę gwarantować Ci rezultat. Dla tych, co nie są gotowi zdecydować się przygotowałam gratisową konsultację. Zadzwoń, porozmawiajmy. Sprawdzimy, czy damy radę razem pracować.

Swoje programy uzupełniam programami ćwiczeń – bo to ważne. I uczę Cię też gotować. Co z tego, że Ty coś tam zmieniasz, jak Ty nie wiesz, jak przyrządzać potrawy z warzyw i bez tłuszczu? Masz też słabo wyposażoną kuchnię – jak masz sprawnie sobie radzić z gotowaniem, gdy wszystko zajmuje Ci tyyyyle czasu. Ja Ci w tym wszystkim pomagam:)

Najtrudniejszy kejs

Niestety, jest mi trudniej, gdy masz w ręku profesjonalną diagnozę lekarską. Taką od prawdziwego lekarza w prawdziwym białym kitlu „Pani jest chora na: cukrzycę, hashimoto, insulinooporność, zespół policystycznych jajników, depresję … ” No i jak Ty masz zmieniać nawyki, jak Ty jesteś chora? Już sama ta wiedza sprawia, że jest Ci trudno, a gdzie jeszcze angażowanie się w jakieś gotowanie, zakupy, liczenie ile energii potrzebujesz…

Dlatego, jak jesteś chora i MUSISZ zmienić nawyki, zrozum, że jest Ci dwa razy trudniej, niż osobie, którą byłaś przed diagnozą. Więc wracamy do punktu wyjścia – dbaj o siebie. MUSISZ, bo inaczej będzie bardzo źle.

Dlatego praca u mnie jest taka wymagająca, bo ja Ci nie mówię „odstaw to zioło… co Ci je lekarz przepisał, a ja zmienię Twoje życie…” Ja ciągle Cię pytam: „Co jest możliwe do zmiany? Co będzie lepsze to, czy to? Co jest możliwe do zmiany?” Operujemy tam, gdzie to możliwe… Masz się wysilać, ale nie przeciążać:) Jest różnica, prawda:)

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"

    %d bloggers like this: