Darmowy udział w szkoleniu „Złość się pięknie. Przestań się objadać”

Serdecznie zapraszam! Dołącz do szkolenia on-line!

Szczegóły TUTAJ

O czym będzie szkolenie?

Złość się pięknie. Przestań się objadać to szkolenie z obszaru rozwoju osobistego. Monika pomoże Ci uwolnić Twoje emocje i zrozumieć ich język. Nauczysz się, jak być pewną w tym, co robisz i nie obawiać się, że ktoś lub coś łatwo Cię uruchomi w sytuacji, gdy tego się nie spodziewasz.

Żeby zapanować nad emocjami MUSISZ znaleźć właściwe słowa. Dzięki właściwemu nazywaniu rzeczy staniesz się bardziej czytelna dla innych, a Twoje komunikaty bardziej precyzyjne. Ludzie będą czuli się przy Tobie komfortowo, a najważniejszy, że Ty ze sobą również. No, i zapanujesz nad codziennymi trudnościami. A jeśli należysz do osób, które podejrzewają, że ich otyłość wynika z osobistej wrażliwości czy nawet nadwrażliwości – tym bardziej skorzystasz ze szkolenia.

W pięknym złoszczeniu się nie chodzi o to, aby zawsze i wszędzie dawać z siebie maksimum złości czy entuzjazmu. Sensem pracy, którą proponuję jest sprawić, abyś mogła wykorzystywać ten swój najcenniejszy i unikalny zasób w najlepszy dla Ciebie sposób, w życiu prywatnym i w biznesie.

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"

    %d bloggers like this: