Złość się pięknie. Przestań się objadać

Nowy warsztat:)

To było tak, że siadłam i miałam zrobić coś dla projektu z hotelem, który budujemy.
Ale jak siadłam i zaczęłam czytać, to mi się przypomniało, że miałam coś małego dla klubu fitness przygotować, bo obiecałam. A jak zaczęłam pisać to wyszedł… dwudniowy warsztat – przegląd emocji – Złość się pięknie. Przestań się objadać.

Tak to jest z tą kreatywnością. Wrzucasz do młynka i chcesz, żeby wyszło zaraz. A to się miele, miele, miele, i któregoś razu wstajesz, patrzysz i widzisz, że masz. I skaczesz z radości, że Ci się udało zrobić coś ciekawego.

Jak zaczynałam z Gabinetem Wspierania w Odchudzaniu, to Asia, która mi pomagała wtedy zaplanować działania kazała mi zrobić produkt. I coś tam zrobiłam, ale to mnie w ogóle nie inspirowało. Nie czułam, że daję coś nowego. Ale już wtedy było o emocjach. I od tamtej pory się mieliło. No i dzisiaj jest 🙂 I rozpiera mnie energia. Chciałabym tylko tym się zajmować.

Projekt dla hotelu rozgrzebany – maszynka miele, miele i wypluwa ochłapy na życzenie. Trzeba zakasać rękawy i robić…

Ale Wy zapisujcie się, bo ważne się udało wymyślić dla Was. Będziemy pracować razem:)
A do 25 marca cena super:) Link do strony z programem TUTAJ.

Złość się pięknie. Przestań się objadać 4

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"

    %d bloggers like this: