Walentynkowe wyzwanie

Tak, tak, to już za chwilę….

Ale nim podejmiecie, to przeczytajcie, o co chodzi. Bo temat jest niezwykle istotny. Temat dotyczy tego, jak traktujecie siebie i swoje ciało i co możecie zrobić, aby szybciej i łatwiej osiągnąć swój rezultat.

Z mojej Gabinetowej praktyki wynika, że traktujemy to nasze ciało jak nieznośną kreaturę, którą trzeba nakarmić, napoić, wyprowadzić na dwór, kupić jej karnet na fitness… A ona i tak się nie słucha…

Macie tak?
A czy słuchalibyście kogoś, kto odhacza obowiązki względem Was? Kto ledwie znajduje czas, aby popatrzeć na siebie z miłością? Kto wypija kawę duszkiem, bezmyślnie, bez poczucia smaku, pracuje wiele godzin w jednej pozycji itd…?

Więc skąd to zdziwienie, że tyjesz? Twoje ciało, to nie zeszyt z zadaniami, które trzeba odfajkować, ani groźny smok, przed którym trzeba się skryć. To najważniejszy i najbardziej praktyczny pojazd, jakim przyszło Ci jechać i potrzeba, abyś się o niego troszczył, najlepiej jak potrafisz.

Nie wiesz, jak to zrobić?
Przede wszystkim zbuduj fundament. Jedz regularnie, wysypiaj się, korzystaj ze świeżego powietrza i produktów naturalnych. Już samo to będzie Cię wspierać w Twojej drodze do celu. Ciało kocha wszystkie drobiazgi, jest zawsze przy Tobie, nigdy się nie skarży (no, nie do końca, ale to na kolejny wpis temat), robi co mu każesz. Zrób dla niego coś dobrego:)

Tutaj walentynkowe, 90-dniowe wyzwanie dla tych, którzy chcą zrobić dla siebie coś dobrego. Nie tylko z okazji walentynek:) Serdecznie zapraszam. Mega-promocja tylko do 13 lutego.

http://www.mniejszy-rozmiar.pl/wyzwania/kochaj-sie-walentynkowe-wyzwanie

M: 606789681
E: [email protected]

P.S. Możesz też zrobić własną listę rzeczy, które lubi Twoje ciało. Wybierz z tej listy 3 rzeczy, które zastosujesz w najbliższych dniach – np do Walntynek. Sprawdź, jak ciało Ci się odwdzięczyło. Dobre samopoczucie, energia, kreatywność, więcej uśmiech dla Ciebie od innych – to jest to, na co możesz liczyć.

(UWAGA!!! słodycze to zwykle potrzeba wykreowana przez uzależniony mózg. Nie daj się zwieść).

Walentynkowe wyzwanie 4

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"

    %d bloggers like this: