Zrób te 3 rzeczy nim podejmiesz decyzję o odchudzaniu

Uzupełnienie do poprzedniego wpisu:) Wiecie, że każdy wpis muszę dzielić na części – bo żeby powiedzieć Wam wszystko, co mam w głowie, używam straaasznie wielu słów…

Zachęcam Cię więc zrób 3 rzeczy nim podejmiesz decyzję o odchudzaniu.

Po prostu po to, żebyś miała solidny fundament, gdy już będziesz w programie:

  1. Przestań czekać z dobrymi zakupami „aż schudniesz”. Już teraz poczuj się dobrze i kobieco, więc zrób sobie chociaż przegląd szafy. Już teraz miej w niej rzeczy, które Ci służą i które pomogą Ci wytrwać w programie… To trudne, bo trzeba często pożegnać się ze stertą rzeczy, do których jesteś przywiązana… ale… po co przywiązywać się do rzeczy? Zawsze mnie zaskakuje, gdy widzę na fotach u Karoliny, jakie sterty lądują poza szafą. I ile przy tym płaczu. Ale warto!
  2. Patrz w lustro z miłością i akceptacją. Przestań się krytykować i oceniać. Skończ z porównywaniem się do innych kobiet. Masz jedno ciało, które wygląda tak, jak wygląda. A Iksińska ma takie, jakiego Ty nigdy nie będziesz mieć… Naprawdę… Nawet jak przyciśniesz – to dalej będziesz mieć swoje ciało, nie Iksińskiej. Skończ z porównywaniem się do innych kobiet. Masz jedno ciało, które wygląda tak, jak wygląda. A Iksińska ma takie, jakiego Ty nigdy nie będziesz mieć... Naprawdę... Nawet jak przyciśniesz - to dalej będziesz mieć swoje ciało, nie… Click To Tweet
  3. Troszcz się o siebie dobrze. To, że jesteś kobietą sprawia, że masz potężne atuty już na starcie: cycki, tyłek, nogi, włosy, pazury. Zadbaj o siebie tak, jak dbasz o swoje auto. To żaden wstyd korzystać z pomocy fachowców. Niech nałożą Ci regularnie farbę na włosy, lakier na paznokcie. Dobierz sobie dobrze stanik. Kup sukienkę we właściwym rozmiarze i kolorze. Za mała jest tak samo nie dobra, jak za duża. W takim kontekście nawet wyjście na ćwiczenia do klubu to żadne urywanie się z domu, ani luksus posiadania czasu wolnego. To normalne zadanie zadbanej kobiety, która chce żyć długo, zdrowo i w obfitości. Czego Ci życzę i do czego Cię zapraszam.

Nie uwierzysz, ale dochodziłam do tego, co Ci napisałam (szczególnie pkt. 3) baaaaardzo długo. Długo żyłam w przekonaniu, że takie mądre laski, z poukładaną wiedzą, po kilku szkołach wyższych i po wielu kursach – jak ja – nie muszą ładować w urodę. Bo przecież WIEDZA i KOMPETENCJE OBRONIĄ SIĘ SAME.

Otóż i tak, i nie… Niestety, wiedzy nie widać na pierwszy rzut oka:( Za to widać wszystkie Twoje atuty oraz niedociągnięcia urody. Jeśli źle nimi zagrałaś – to to wszystko widać.

Niestety, wiedzy nie widać na pierwszy rzut oka:( Za to widać wszystkie Twoje atuty oraz niedociągnięcia urody. Jeśli źle nimi zagrałaś - to to wszystko widać. Click To Tweet

Więc, jeśli jesteś mądra – a skoro zaglądasz tutaj do mnie, to taka MUSISZ być. Nikt inny nie dałby rady wytrwać:) – to zrób pożytek z tego, że w pierwszej kolejności ludzie podejmują decyzje na podstawie tego, co widzą. Sądzisz, że łatwiej awansujesz, gdy będziesz chodzić w wyciągniętej koszulce ze złotym napisem?

Jesteś kobietą. Dobry wygląd Ci tylko pomaga.

Martwisz się, bo faceci zaglądają Ci w cycki i mlaszczą na Twój widok?

Hmm, zapisuj się na konsultację i pogadajmy o tym… Powiem Ci, jak możesz wykorzystać to dla siebie… Mam 3 facetów w domu – wiem, co mówię:)

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"

    %d bloggers like this: