Współpraca 1-2-1

COACHING PSYCHODIETETYCZNY

Uwielbiam pracować z Tobą w ten sposób. Dlatego jeśli tylko czujesz, że potrzebujesz konkretnego programu, który uruchomi Twój metabolizm oraz pomoże Ci zbudować nowe nawyki – zapraszam do współpracy. Pracuję zwykle w 90-dniowych wyzwaniach. To wystarczająco, żebyś mogła cieszyć się swoimi wynikami i akurat tyle, żeby wdrożyć kluczowe nawyki do Twojego stylu życia.

Moją idealną klientką jest kobieta, która czuje, że potrzebuje się o siebie lepiej zatroszczyć. Może pracuje intensywnie, a do tego ma rodzinę i dorosłych rodziców, którymi się opiekuje… Może zauważyła, że jej ciało w ostatnim czasie się zmieniło i najwyraźniej domaga się uwagi… Może potrzebuje energii, aby móc dalej dawać z siebie wszystko…

Spotykamy się co tydzień lub co dwa tygodnie, via skype, i pracujemy nad tymi obszarami, które tego wymagają. Nie wiem, czego potrzebujesz właśnie TY, ale jeśli obserwujesz, że przydałoby się, żebyś potrenowała silną wolę – dla Ciebie mam program SIŁA WOLI SIĘ WYCZERPUJE. Jeśli potrzebujesz lepiej zarządzać swoją witalnością i libido – program ENERGIA, I W DZIEŃ I W NOCY będzie dla Ciebie w sam raz. A może borykasz się z problemem wstydliwych wybuchów złości? Mam dla Ciebie program ZŁOŚĆ SIĘ PIĘKNIE. Nie wiesz, czego potrzebujesz? Zdarza mi się tworzyć programy na zamówienie – bo to uwielbiam.

Ach, i jeszcze POKONAJ WIECZORNE CIŚNIENIE NA JEDZENIE. Wiadomo dla kogo:D

Współpraca 1-2-1 1

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego to są programy psychodietetyczne skoro dotyczą ludzkiej wrażliwości? 

Hmmm, bo odchudzanie dla wielu dziewczyn jest jak plaster na ból głowy – nie działa. Nie ma prawa działać. Konieczne są inne kroki, szczególnie te związane z regeneracją, odżywieniem i dożywieniem. Dlatego uczę o diecie, ale przeprowadzam też przez trudności, które ona sprowadza do organizacji dnia, życia rodzinnego i poczucia zadowolenia z siebie. Gdy wiesz i rozumiesz, że siła woli się wyczerpuje to całkiem inaczej działasz. Z większą troską o swoje zasoby. Gdy wysiadasz z tramwaju, żeby zrobić rundę po sklepie i najadasz się nim dojdziesz do kasy – potrzebujesz znać przyczynę tego zachowania, a dopiero potem możesz zrobić to, co właściwe. Jesteśmy ludźmi. Wyjątkowymi istotami w galaktyce. Nie istnieje jedno rozwiązanie, które spełni oczekiwania każdego z nas. Przeciwnie, rozwiązań jest tyle, ile potrzeb i oczekiwań.

Dlatego duży sens w mojej propozycji ma praca w formule 1-2-1. Tylko tak możesz sięgnąć do swojej wrażliwości. Tylko tak dotrzesz i zrozumiesz swoje prawdziwe potrzeby. A potrzebujesz je znać, żeby osiągać swoje rezultaty i być z tego zadowolona. Ile razy zdarzyło Ci się zrobić coś naprawdę ważnego, a na dokładkę okupionego sporym wysiłkiem i myśleć, „że to nic takiego”? Przy osiąganiu celów sylwetkowych jest bardzo ważne, żeby działać z zaangażowaniem i je zauważać. A jakie zaangażowanie masz, gdy już wielokrotnie nie udało Ci się zrealizować planu?

Właśnie tym zajmuję się w coachingu psychodietytcznym. Uczę Cię o diecie, pomagam Ci odkryć Twoje schematy działania, pokazuję Ci możliwości, z których możesz skorzystać, żeby Ci było łatwiej, pomagam Ci zauważyć ważne obszary, które albo omijasz – a to Ci nie służy – albo niepotrzebnie traktujesz, jako ważne – a to też Ci nie służy. Jeśli jesteś gotowa – działajmy.

Żeby się zapisać znajdź mój kalendarz na portalu ZnanyLekarz.pl i znajdź swój ulubiony termin. Możesz też napisać do mnie bezpośrednio: [email protected] Albo po prostu zadzwoń: 606789681. Pracuję zwykle via Skype, bo to pozwala mi pracować ze wszystkimi kobietami, które mnie potrzebują. Są też możliwe spotkania w realu, bo czasami kobiety zgłaszają, że chcą „poczuć” swojego terapeutę. Zawsze wtedy sprawdzam, czy na pewno chodzi im o wspólną pracę… A moje klientki są mistrzyniami odwlekania. Każdy powód, by nie podjąć działania jest dobry. Zapach też czasem przeszkadza:P

 

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"