Chcesz pastylkę
na kobiecą niemoc?

Zamień cele na marzenia! 

Taaak, wiem, zwykle robiłaś odwrotnie. Najpierw czegoś bardzo chciałaś, potem rozpisywałaś to na mniejsze kroki. A potem realizowałaś kolejne zadania. W biznesie to działa idealnie.

Natomiast jeśli chodzi o Twój cel sylwetkowy…

Ech, tutaj  pojawia się wyzwanie. Aż trudno uwierzyć, ale… to nie działa. A Ty czujesz się jak chomik w kołowrotku. Robisz, robisz, ale nic się nie zmienia. Dieta goni dietę, kolejne treningi uciekają z powodu nawału zajęć, a sami trenerzy są mało motywujący. Znam to. Sama regularnie się z tym mierzę. Ale…

ODKRYŁAM PASTYLKĘ NA KOBIECĄ NIEMOC!

Wiesz, te wszystkie:

 • nie da się,
 • to nie dla mnie,
 • to mi się nie uda,
 • tego nie mogę zrobić,
 • tamto nie działa, 
 • nie potrafię…

Ja już wiem, co z tym robić, żeby było łatwiej. I teraz chcę Ci o tym powiedzieć. Zwykle dzielę się tym z moimi klientkami, w ramach konsultacji, ale poczułam, że szkoda trzymać tę wiedzę tylko dla ograniczonego grona.

Koniecznie bądź
na spotkaniu on-line 27.11.2017 r., o godzinie 21.00

Wtedy i Ty dowiesz się – i to zupełnie za darmo – skąd się bierze również Twoja niemoc. Wyraźnie widoczna przy Twoich próbach zmiany stylu życia, gdy skarżysz się, że Ci się nie udaje.

A może zdecydujesz się pójść dalej i … przyjąć mój wynalazek: PASTYLKĘ NA KOBIECĄ NIEMOC. Ciekawe, co się zmieni u Ciebie. Bo niektóre moje Klientki z trybu nicnierobienia i powtarzania „to nie dla mnie”, „tak mi trudno”, „nigdy mi się nie udało” przestawiają się na system działania „Yuppi! Teraz fitness!”…

… I to 6 razy w tygodniu…

Taką moc ma PASTYLKA NA KOBIECĄ NIEMOC. Kobiety zmieniają swoje działania z dnia na dzień!

Jesteś gotowa sprawdzić jej działanie na własnej skórze?

Jest tylko jeden warunek: PASTYLKA NA KOBIECĄ NIEMOC działa, gdy Ty działasz. I znowu, to nie chodzi o to, że masz na siebie wziąć dodatkowe zobowiązania i wpisać je w kalendarz. Co to, to nie. Jestem kobietą i mam tak samo jak Ty: zadania, obowiązki, wyzwania. Nigdy nie polecałabym Ci dodatkowego działania, bo przy zmianie stylu życia to nie działa. Wiesz, że nie działa, prawda?

Żeby zrobić wszystko, wg wytycznych dietetyka, diabetologa, kardiologa, flabelologa, ortopedy czy choćby edukatora żywieniowego musisz być wypoczęta, zrelaksowana, mieć czas dla siebie. A nie, że budzik, kawa, kalendarz, telefon za telefonem, spotkanie za spotkaniem. PIGUŁKA NA KOBIECĄ NIEMOC ma za zadanie bardzo zmienić to, co robisz dzisiaj. Masz czuć korzyść z jej przyjmowania od razu, a nie dopiero, gdy coś się zmieni; gdy schudniesz; gdy się przeprowadzisz; gdy Twój były się wyprowadzi; gdy zrealizujesz kolejny wypasiony projekt swojego szefa.

Ale największe rezultaty obiecuję Ci, gdy będziesz ją przyjmować regularnie.

Oj, wtedy to dopiero będzie… Wyobraź sobie najlepszą wersję siebie….Że robisz te wszystkie fantastyczne rzeczy, które kochasz i za którymi tęsknisz. Masz to?

To teraz dodaj zdrowie, witalność, libido, świetny wygląd, swobodę w poruszaniu się, mądrość, kobiecość…

Jak Ci się to podoba?

A może chcesz przypomnieć sobie, jak jeszcze w szkole marzyłaś o tym, kim będziesz w przyszłości? Zrób to teraz. Pamiętasz, nie istniały wtedy żadne ograniczenia, a Ty wybierałaś spośród miliona opcji. Jak w fast foodzie – mogłaś wziąć to, z tym, i z tamtym, a potem jeszcze dorzucić coś innego, i pomieszać…

Zrób to teraz w myślach.

Gotowe?

To teraz, do tego wszystkiego dodaj znowu zdrowie, witalność, libido, dobry humor, mądrość, kobiece doświadczenie…

Co z tego wynikło dla Ciebie? Co dobrego sobie teraz myślisz? Jak Twoje nastawienie do naszego spotkania on-line? Chcesz zrobić z tym ważnym, co nosisz głęboko w serduchu, coś wielkiego?

Tak, właśnie tym jest moja PIGUŁKA NA KOBIECĄ NIEMOC!

Nie musisz nic układać, przemyśliwać, zastanawiać się z mamunią, co jest dobre, a co złe. Masz ją przyjąć. I zobaczyć, jak zadziała na Ciebie.

W trakcie naszej pracy pokażę Ci, jak możesz się zaprogramować na sukces w osiąganiu swoich celów sylwetkowych. Ostatecznie jestem psychodietetykiem. Nikt ode mnie nic więcej nie oczekuje.

Ale Ty sama oczekuj od siebie:D

Może nie musisz być szczupła i bez bólu poruszać się na szpilkach, ale musisz mieć energię, żeby żyć, podejmować decyzje i żeby codziennie kopnąć się w tyłek i pokazać ludziom rezultaty swojej pracy.

W tym też pomaga moja PIGUŁKA NA KOBIECĄ NIEMOC.

Cud? Nie, zwykła znajomość zasad. Moja praca polega na tym, żeby je znajdować. Znalazłam więc zasadę, którymi rządzi się kobieca niemoc. I teraz chcę Ci pokazać, jak ją obejść:D

Chcesz pastylkę na kobiecą niemoc? Lekcja on-line 27.11.2017r., o godzinie 21.00 3
Monika Kurdej

Dlaczego ja?

Jestem psychodietetykiem. Pomagam zapracowanym i zmęczonym kobietom wyglądać i czuć się dobrze. 

Moja praca polega na tym, aby znajdować najprostsze rozwiązania, które moje klientki z łatwością wdrożą w swoje życie. PASTYLKA NA KOBIECĄ NIEMOC to marzenie moich klientek. Od 2012 roku pracuję z kobietami, które – choć na zewnątrz emanują sukcesem – w środku wątpią w swoje możliwości i deprecjonują swoje osiągnięcia. One naprawdę oczekują pastylki, która odmieni ich sposób myślenia oraz wpłynie na działania. Moje klientki chcą być skuteczne i chcą być szczupłe. Ale z jakiegoś powodu znane strategie nie działają. Ja sprawiam, że kobiety odmieniają swoje działania. Przede wszystkim przestają zasłaniać się hasłami tymi: „to na mnie nie działa”, „nie radzę sobie z tym”, „co mamunia na to?”  Zaczynają traktować siebie poważnie, przestają składać sobie samym obietnice bez pokrycia – te o niejedzeniu czekolady również.

Podczas spotkania zwrócę Twoją uwagę na następujące aspekty:

Słyszałaś o tym, że cele mają być „smartne”?  To ja Ci powiem dlaczego to nie działa, gdy chcesz bosko wyglądać i wspaniale się czuć. Ale spokojnie – powiem Ci też, co działa. 

„Moniko, potrzebuję od Ciebie motywacji” – to najważniejsza potrzeba moich „początkujących” Klientek. One jeszcze nie wiedzą, że motywacja nie istnieje. Za to tylko 4 kroki dzielą je od realizacji swoich celów sylwetkowych. Poznaj ten model i zastosuj.

Najbardziej seksi narzędzie motywacyjne i jednocześnie najbardziej ambitne. Tylko dla wytrwałych i najbardziej zdeterminowanych. Serce mojego wynalazku –  PIGUŁKI NA KOBIECĄ NIEMOC. Posłuchaj, co Ci powiem i zaprzęgnij swoją motywację do działania.

Jakie będziesz mieć korzyści ze spotkania?

Wzmocnisz

swoją delikatną, psychiczną strukturę. Przestaniesz martwić się zbliżającym się końcem roku i nie zrealizowanymi obietnicami o boskim wyglądzie.

Przestaniesz

utrudniać sobie życie. Zrobisz to, co najważniejsze dla osiągnięcia Twojego marzenia o boskiej sylwetce - przede wszystkim zatroszczysz się o swój osobisty akumulator.

Opracujesz

nowy system wyznaczania sobie zadań i celów - na bardziej sprzyjający osiąganiu sukcesów na każdym istotnym dla Ciebie polu - a nie wszystkich, które ktoś Ci wyznaczył.

Przeniesiesz

koniec roku na marzec. To konieczne, żebyś mogła sprawdzić, jak PASTYLKA NA KOBIECĄ NIEMOC zadziała u Ciebie. A przede wszystkim uwolnisz się od presji realizowania celów.

Zaprzęgniesz

swoją motywację do działania. Koniec z czekaniem, aż motywacja się pojawia. Sama podpalisz swój wewnętrzny ogień i zrobisz tak, żeby wszystko poszło jak trzeba.

Zrozumiesz sens

Wierzę w to, że kluczem do zrobienia tego, co w naszym życiu istotne jest zrozumienie, jak to wszystko działa. Liczę więc na to, że podczas naszego spotkania zrozumiesz, co naprawdę Cię napędza i jaki jest tego mechanizm.

Jak to działa?

 • Spotykamy się 27 listopada o godzinie 21:00.
 • Spotkanie realizujemy on-line, czyli Ty u siebie i ja u siebie przed ekranem komputera.
 • Pracujemy do oporu ok. 60 minut – ale przygotuj się na dłużej – nigdy nie mam litości dla moich uczestników:D
 • Będziesz proszona o aktywne uczestnictwo w spotkaniu.
 • Przygotuj sobie kartkę i ołówek, żeby móc notować.
 • Niedługo przed spotkaniem dostaniesz link do pokoju webinarowego.
 • Spotkanie będzie nagrywane, a Ty – jako aktywny uczestnik – dostaniesz dostęp do nagrania.

Ile to kosztuje?

Spotkanie jest bezpłatne. Tylko dla osób, które wcześniej się zapiszą na listę uczestników. Żeby się zapisać wypełnij pola poniżej.