Warsztaty i wystąpienia

Nie każdy ekspert ma dar mówienia do ludzi. Tak się składa, że ja należę do tych, którzy chętnie i głośno przemawiają. Jeśli szukasz sposobu, aby Twoi pracownicy byli zdrowsi, żyli dłużej i lepiej wyglądali – zaproś mnie do współpracy. Przygotuję dla Was ciekawy warsztat, spotkanie motywujące do zmiany, a także power speech.

Misja

Moją misją jest podzielić się wiedzą i doświadczeniem, które posiadam, z jak największą liczbą ludzi. Mam za sobą wiele godzin spędzonych na sali szkoleniowej, jako prowadzący. A jeszcze więcej, jako uczestnik. Regularnie korzystam z własnej psychoterapii, aby dobrze i odpowiedzialnie służyć ludziom.

Efektem pracy ze mną jest „jasność umysłu”, co nazwalibyśmy może efektem „Acha!”, albo: „Acha, to tak działa”. Dopiero w następnej kolejności następuje zmiana. Wierzę w to, że gdy człowiek ma niezbędną wiedzę, dużo chętniej sięga po nowe rozwiązania. Także w obszarze osobistym, gdy dotychczasowe sposoby reagowania na trudne sytuacje zawiodły.

Coach-psychodietetyk

Moja specjalizacja: coach-psychodietetyk (edukator żywieniowy/edukator w cukrzycy/konsultant zdrowia, trener wg holistycznej koncepcji rozwoju człowieka itd.) wymaga, aby pomagać ludziom, krok po kroku, pozbyć się niepotrzebnych przekonań i nawyków oraz nauczyć ich lepiej radzić sobie z codziennymi trudnościami. Efektem pracy ze mną jest więc także uczucie spokoju i emocjonalnej równowagi. Oraz pewność siebie, rozumiana jako:

  • uczucie wpływu,
  • zdolność zarządzania emocjami,
  • umiejętność stawiania sobie wyzwań o różnym poziomie trudności i analizy stopnia ich realizacji,
  • gotowość do tworzenia wspierających relacji.

Śmiech. Podstawowe narzędzie

Wśród narzędzi, które świadomie wykorzystuję w pracy z ludźmi jest śmiech. W moim przekonaniu śmiech jest oknem do ukrytych zasobów człowieka. Zadowolony, szczęśliwy, klepiący się, z radości, po udach człowiek, chętniej wpuszcza do swojego serca, i do życia, nowe. Pasjonuję się stand-upem i choć jeszcze daleko mi do wielkich mówców, którzy świadomie operują na granicy dobrego smaku i humoru, to mam najlepsze doświadczenia związane z tą formułą przekazywania wiedzy. Ludzie łatwiej zapamiętują, a potem chętniej odwołują się do tego, co zapamiętali, gdy się przy tym śmiali. Stale o tym pamiętam, gdy pracuję, jako trener czy mówca.

Czuła obserwatorka

Moja pasją jest też pisanie wierszy. Wykorzystuję je, aby w skondensowanej formie przekazać trudną i ważną treść. Są świetnym narzędziem rozwojowym. Gdy mój klient, szczególnie ten w pracy 1-2-1, za dużo mówi wręczam mu wiersz. Bez komentarza. Żeby sam miał możliwość zrozumieć jego treść. Może i szkoła zniszczyła w nas wszelkie pokłady wrażliwości, ale ja przywracam ją światu. I nie pytam o pozwolenie. Jeśli zdarzy Ci się tak, że dostaniesz ode mnie wiersz – wiedz, że za dużo mówisz;P

Wartości

Wśród wartości, którymi dzielę się z ludźmi w moim otoczeniu są: zdrowie, zabawa, rozwój. Jeśli tylko masz projekt, który pomoże mi zrealizować je – najlepiej w wielkiej skali – powiedz mi o tym.

W tym roku polecam następujące wystąpienia:

ENERGIA, I W DZIEŃ, I W NOCY – program o tym, skąd się bierze kobiecy brak siły, i jak temu zaradzić?

ZDROWA, SZCZUPŁA, BEZWIEKOWA – program o tym, jak zaprojektować swoje długie życie. Już wiadomo, że będziemy żyć dużo dłużej niż poprzednie pokolenia. Trzeba działać. (Przeczytaj o tym także tutaj)

POKONAJ WIECZORNE CIŚNIENIE NA JEDZENIE – program o tym, jak zaradzić nocnym sesjom z lodówką i z przyjemnością budzić się rano do życia.

Pobierz szczegółowe informacje

 

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"