Pokonaj wieczorne ciśnienie na jedzenie

90-dniowy program zmiany na lepsze

Dobija Cię Twoja własna niemoc?
Nie lubisz żyć pod dyktando Twojego własnego brzucha? 
A gdy zasypiasz, chciałabyś doświadczyć wytchnienia? 

Ten 90-dniowy program pomoże Ci POKONAĆ WIECZORNE CIŚNIENIE NA JEDZENIE i przywrócić Twoim wieczorom normalność. Koniec z bólem brzucha. Koniec ze zgagą. Koniec z nocami bez snów. Koniec ze słowami „coś napuchłam”. Koniec z podpuchniętymi oczami. Koniec z ogólną ociężałością. 

Program POKONAJ WIECZORNE CIŚNIENIE NA JEDZENIE, to kompleksowy system, który wymaga od Ciebie podjęcia konkretnych działań. Nie tylko w obszarze jedzenia, ale szerzej. A może nawet całościowo.  

Bo zwykle to nie jedzenie jest problemem…

Czy jesteś gotowa sięgnąć do głównej przyczyny swojego objadania się i odciąć ją tak, jak odcina się przeszkadzającą gałąź? Co się wydarzy, gdy to, co do tej pory wyznaczało konkretny rytm Twoim wieczorom zniknie? Jakim człowiekiem będziesz bez tego upiornego wyglądania jedzenia wieczorem?

Wieczorne ciśnienie na jedzenie 3
Monika Kurdej

Cześć! 

Nazywam się Monika Kurdej. Jestem psychodietetykiem. Pomagam zapracowanym
i zmęczonym kobietom wyglądać i czuć się dobrze. Moja praca zwykle polega na tym,
że pomagam wdrożyć nowe rozwiązania do stylu życia.  Zgodnie z zasadą, że stare nawyki
nie znikają, pomagam skupić się na tym, aby to, co nowe stało się trwałe i mocne. 

Moim klientkom zwykle niczego nie brakuje. Mają komfortowe życie i satysfakcjonującą pracę. Są dobrymi żonami, córkami, mamami, pracowniczkami, szefowymi. Są kreatywne, myślące
i decyzyjne. Mają swój gabinet w domu i pokój do relaksu. Korzystają z jogi, masażu, a czasem nawet chętnie biegają. 

A jednak, korzystają z mojej pomocy, bo chcą pozbyć się tego, z czego nie są zadowolone: WIECZORNEGO CIŚNIENIA NA JEDZENIE. 

Gdy gasną światła, a z ciała schodzi napięcie pojawia się… ONO. 

 Najprzyjemniejsze i jednocześnie najstraszniejsze. W lodówce, na stole, znowu w lodówce, na talerzu, do filmu, po filmie, przed snem… zamiast snu. „Moniko, co to oznacza? To nienormalne! Czy wszystko ze mną w porządku?” –  pytają. 

Bo gdy jedzenie staje się problemem – pojawiam się ja, psychodietetyk. Pomagam moim zapracowanym i zmęczonym kobietom, krok po kroku, POKONAĆ WIECZORNE CIŚNIENIE NA JEDZENIE. Sprawiam, że czują się dobrze w swojej skórze. Czują się wolne. 

 

POKONAJ WIECZORNE CIŚNIENIE NA JEDZENIE TO:

90 DNI

Tyle trwa program pracy z Moniką Kurdej

FORMUŁA 1-2-1

Pracujemy w maksymalnej koncentracji na Tobie i Twoim wyzwaniu.

SPRAWDZONE TIPY I SCHEMATY

Ile razy próbowałaś zmienić swoje wieczory? To chyba jasne, że sama nie dasz rady. Mam dla Ciebie sprawdzone tipy i schematy, dzięki którym będzie ci łatwiej. A czas i tak upłynie.

SZANSA, BY USŁYSZEĆ SIEBIE

Czy wiesz, że ciało człowieka ma swój własny, wyjątkowy język i sposób komunikacji? Czy jesteś gotowa usłyszeć język swojego ciała? Czy chcesz usłyszeć siebie?

NOWE ZWYCZAJE

Czy wiesz, że o tym, jaka jesteś, w dużej mierze świadczą Twoje nawyki? A więc czas na drobne zmiany o wielkim znaczeniu. Pomyśl, kim będziesz, gdy poradzisz sobie z największą udręką swojego życia.

TRENING PRZYJEMNOŚCI

Jedzenie to przecież nie jedyna przyjemność, którą znasz. Naucz się pielęgnować przyjemności i doceniaj je, a zobaczysz, jak wiele się zmini.

WSPANIAŁE PORANKI I FANTASTYCZNE WIECZORY

Zobacz swoje wyzwanie nocnego objadania się całościowo.

UPORZĄDKUJ SWOJĄ DIETĘ

Dieta to nie jet tylko to, co na talerzu, ale też to, co myślisz, co robisz, jakimi ludźmi się otaczasz.

BEZPIECZEŃSTWO

Skończ z poczuciem winy. Przestań bić w siebie, jak w bęben. Stawiaj sobie granice i świadomie poruszaj się między nimi. Nie musisz zawsze doświadczać ekstremów. Ale możesz, jeśli chcesz.

EMOCJONALNE SCRABBLE

Czasem jest w życiu tak, że nic do siebie nie pasuje. Poznaj zasady i graj wg zasad. Emocje są kością z największą liczbą punktów, a słowo "nie" bardzo łatwo się układa.

NAPADY GŁODU POD KONTROLĄ

Nawet "normalni" mają dni, gdy rzucają się na jedzenie. Kontroluj swój dzień i odpuść diecie

RÓŻNE RODZAJE GŁODU

Czym się różni głód komórkowy od głodu z głowy? Znajdź różnicę i już nigdy nie daj się oszukać.

ROZWIAZANIE POZOSTAŁYCH PROBLEMÓW

Do otyłości chętnie "przyklejają się" inne problemy. Uporządkuj je. Nie jesteś z nimi sama. Masz 90 dni, żeby niektóre sprawy zakończyć z sukcesem. Bądź spokojna, mnie nie zaskoczysz.

ZABAWA

Moją ideą jest sprawiać, żeby nauka ze mną była fantastyczną zabawą. Czasem więc dla ciebie rysuję, innym razem wymyślam najprostsze i najzabawniejsze schematy. Jak ten z testem kajaka. Nie słyszałaś? Och, wszystko przed Tobą.

PROGRAM

składa się z sześciu spotkań, które realizujemy w dwutygodniowych odstępach czasu.

Podczas wspólnej pracy odkrywamy Twoje najistotniejsze przeszkody na drodze do spokojnych wieczorów.
Dodatkowo poszukujemy najlepszych dla Ciebie rozwiązań. Czasem wystarczy, że wyjdziesz z psami. Czasem wystarczy, że zamienisz się fotelami z mężem. A czasem trzeba zastosować jedno i drugie rozwiązanie. Najważniejsze, żebyś działała. Reszta zrobi się sama. Ja jestem po to, żeby było Ci łatwiej. A rozwiązania czasem Cię zaskoczą.

W PROGRAMIE:

  1. Mapa Twoich priorytetów. Myślisz, że zawsze wiesz, co robisz? Więc poznaj teraz swój SYSTEM podejmowania decyzji i działaj według skutecznego wzorca.
  2. Emocjonalne Scrabble. Wiesz, że szczęśliwy i spokojny wieczór zaczyna się zwykle rano? Poznaj język swojego ciała i działaj mądrze.
    Z intencją zachowania zdrowia. Na zawsze. 
  3. Deal with „no”. A co, gdyby przekonać ten wewnętrzny głos, że już wystarczy? Mowa o jedzeniu i o biciu w siebie, jak w bęben. Dobry wieczór zaczyna się, gdy dobrze myślisz. 

A nade wszystko ten program to spotkanie z Tobą prawdziwą. Tą, która bierze byka za rogi i mówi: Monika mi pomoże!!! Przed Tobą trochę pracy, ale  ciekawej. Przed Tobą czas testowania – bo wszystko, co ustalimy, będziesz chciała wdrożyć do swojej codzienności. W programie będziesz tworzyć listy, odhaczać działania, poszukiwać przyjemności i porządkować swoje sprawy. Bo w programie POKONAJ WIECZORNE CIŚNIENIE NA JEDZENIE, zmieniasz nie tylko swoje wieczory, ale swoje podejście do wieczorów. To, co wyznaczało do tej pory rytm Twojego życia, odchodzi w niepamięć.
Ta dziewczyna, która nie mogła nad sobą zapanować – zmienia się, bo zmieniają się jej nawyki. 

Serdecznie zapraszam

    Powierz mi swój adres email, a otrzymasz link do materiału