DOŁĄCZ DO KLUBU

Tak, tak! Wszystko się zgadza!
Właśnie wylądowałaś na innej planecie.

Prawdopodobnie jeszcze nie wiesz, o co tu w ogóle chodzi. Pozwól, że Ci wyjaśnię.

Klub ZDROWYCH, SZCZUPŁYCH i BEZWIEKOWYCH kobiet to miejsce, w którym uczysz się, jak mieć fajne życie już teraz. Nie musisz pompować sobie ust ani odsysać tłuszczu, żeby tutaj należeć. Moją intencją jest sprawić, że kobiety są dumne z tego, kim są i jakie są. Wiedza, doświadczenie, uroda – wszystkie razem tworzą wartościową Ciebie i na tym skupiam się tworząc treści, które udostępniam na grupie. Jeśli masz ochotę być z nami – zapraszam.

Aktualnie do Klubu należy ponad 70 kobiet. Kameralna atomsfera została wymuszona specyficznym procesem kwalifikacji. Ty, jako czytelniczka książki „W realu i w sieci” Ilony Adamskiej (z moim udziałem) otrzymujesz dostęp do grupy w pakiecie. Gdy się zarejestrujesz, otrzymasz ode mnie obiecane wartościowe treści oraz wywiad w wersji „uncut”. I mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. 

Moją misją, jak psychodietetyka zaracowanych i zmęczonych kobiet jest, żeby „spod mojej ręki” wychodziły kobiety szczęśliwe, kreatywne, dumne ze swojego ciała, kierujące swoim życiem i pracą i… bezwiekowe. 

Jeśli to także istotne dla Ciebie – to będziesz się tutaj dobrze czuła. I w efekcie będziesz tą, która robi, co chce, z kim chce, kiedy chce, gdzie chce, za ile chce. Po której nie widać wieku, bo czuje się, myśli i działa zawsze po swojemu – nie jak przystało na wiek:P

Żeby to osiągnąć potrzebujesz zaangażować się w poznawanie siebie. Ale na to masz całe życie, dokładniej tyle, ile chcesz. Dlatego będzie wspaniale, gdy się po prostu zaprzyjaźnimy.

Jak to działa?

  • Klikasz guzik „ZAPISZ SIĘ”.
  • Otrzymujesz dostęp do tajnej grupy ZDROWYCH, SZCZUPŁYCH, BEZWIEKOWYCH kobiet (UWAGA! Musisz mieć aktywne konto na fb podpisane Twoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem).
  • I już możesz zacząć się inspirować naszym doświadczeniem. 
  • Na skrzynkę mailową, co 3 dni, otrzymujesz materiały dotyczące dobrego troszczenia się o siebie. A także ciekawe bonusy.
  • Jesteś szczęśliwa i zadowolona:D I o to właśnie chodzi:D

Ile to kosztuje?

Udział w Klubie jest bezpłatny. Do grupy dołączają tylko zweryfikowane osoby. Jako czytelniczka książki „W realu i w sieci” otrzymujesz filmy i dodatkowe bonusy, których nie otrzymasz w żaden inny sposób. Jesteś moim VIP-em:P

Kto za tym stoi?

Monika Kurdej – empatyczna psychodietetyczka, trenerka oddechu i kobiecej złości, coach, autorka poradnika przeciwko objadaniu się, blogerka, mówca, ekspertka, mama, żona, kreatorka, była otyła. A przede wszystkim miłośniczka kobiet i kobiecych talentów, która nie może patrzeć, jak się marnują przytłoczone codziennymi obowiązkami osobistymi i zawodowymi.

Grupę ZSB stworzyła, bo pragnęła otoczyć się mądrymi, pięknymi, kreatywnymi kobietami, które będą kierować się w swoim życiu podobnymi wartościami, co ona: zdrowie, rozwój, zabawa. No i najważniejsze: Monika Kurdej jest marzycielką. Zapragnęła żyć długo, zdrowo i w obfitości… i umarłaby w tym z nudów bez mądrych, pięknych i kreatywnych kobiet koło siebie. Stąd pomysł… i natychmiastowa realizacja.