10 pytań o związek

Wspaniale, że dotarłaś aż tutaj! Wiesz, że przed Tobą niesamowita przygoda, dzięki której lepiej poznasz swój związek, a także siebie i swojego partnera?

Aż sama Ci zazdroszczę, że będziesz mogła tę całą wiedzę odkrywać i za nią podążać.

A teraz zdradzę Ci coś w tajemnicy: wszystkie pytania zawarte w materiale, do którego zaraz będziesz mieć dostęp, przerobiłam na sobie (i na swoim związku, a ten ma ponad 20 lat, więc to było naprawdę duże wyzwanie, żeby czystym sercem i otwartą głową, zajrzeć w naszą relację i ja dobrze zrozumieć).

Och, nie obyło się bez bólu! To mocno boli, gdy partner pokazuje palcem Twoje własne cienie i kompleksy. Tyle lat starałam się je ukryć, albo przed nimi uciec, a one i tak ciągle ze mną były – jak fałdy na zbyt ciasnej spódnicy.

… Tego naprawdę nie wystarczy wygładzić rękami.

Prawdziwa transformacja relacji wymaga odwagi. Relacje są lustrem, dzięki któremu można się świadomie zmieniać.

Jeśli podejdziesz do pracy z przygotowanym przeze mnie materiałem, z otwartością i ciekawością, to ta praca będzie miała dla Ciebie (dla Was) duże znaczenie.

Życzę Ci/Wam ciekawych, a przede wszystkim transformujących wglądów.
Niczego nie oczekuj, wszystkiego się spodziewaj.

Monika Kurdej

  Powierz mi swój adres email, a otrzymasz link do materiału

  Opt In Image

  Bądź ze mną w kontakcie!

  Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"