Za darmo nie działa! Udowodnij!

Dla kogo?

Zwykle bezpłatną konsultacją zainteresowane osoby, które są ciekawe tego, jak pracuję i czy jestem w stanie im pomóc. Jeśli jesteś na tej stronie z tego powodu, jest mi bardzo miło. To oznacza, że za chwilę się poznamy:D Już nie mogę się doczekać:D

Jednak, aby to się stało potrzebuję od Ciebie jasnej deklaracji, że jesteś zdecydowana porozmawiać ze mną, ale tak uczciwie, jak z nikim do tej pory, o Tobie. Jasne, że chcę mieć możliwość powiedzieć też nieco o swoich programach, ale to będzie bez znaczenia, jeśli okaże się, że nie mam dla Ciebie rozwiązań. Dlatego teraz głęboko odetchnij i… powiedz sobie: „A niech to! Raz kozie śmierć! Niech będzie”. 

Jak zarezerwować bezpłatną konsultację wstępną?

Teraz otwórz swój kalendarz i sprawdź, w jakim najbardziej dogodnym dla siebie terminie możesz zarezerwować sobie 45-60 minut na rozmowę telefoniczną. Chodzi o taki czas, gdy nikt Ci nie przeszkadza; gdy możesz się skupić. Czas w porze zakupów to nie jest dobry czas dla Ciebie na naszą rozmowę, choć domyślam się, że może to być jedyny czas, który masz względnie spokojny. Proszę Cię, to ważne dla Twojego zdrowia, zorganizuj się nieco inaczej.

Gdy już masz swój termin napisz do mnie maila z prośbą o konsultację (monika.kurdej@zasmakujwzyciu.pl). Odpalam swoją skrzynkę mailową dwa razy dziennie: rano i po południu. Wtedy też spodziewaj się odpowiedzi. A jeśli jesteś niecierpliwa możesz zarezerwować swoją bezpłatną konsultację bezpośrednio w moim kalendarzu. Zobacz, masz do dyspozycji każdą środę:D Zapraszam:D

Jak przygotować się do bezpłatnej konsultacji?

Zaraz po tym, jak uzgodnimy termin dostaniesz ode mnie prośbę o przygotowanie się do spotkania. 3-4 pytania, które – jeśli dobrze przemyślisz odpowiedzi – pomogą nam maksymalnie wykorzystać czas zarezerwowany na konsultację.

Moim celem jest móc zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie, jakie posiadam:D Może to będzie cały program zmiany stylu życia? A może program rozprawienia się z emocjami, które Ci nie służą? A może program ćwiczeń, które zdecydujesz się wykonywać pod moim okiem? Wiesz, żeby dobrze wyglądać i dobrze się czuć potrzebujesz zrobić trochę zmian… Tyle że różnisz się ode mnie, i od Kowalskiej, która u mnie była tydzień temu… i od Klaudii, od której usłyszałaś o moim gabinecie. Dlatego, dopóki nie wiem, kim jesteś i jak żyjesz, nie mogę z góry przesądzać o tym, co jest Ci potrzebne.

Zróbmy tę konsultację i będziemy bliżej tej potrzebnej dla wspólnej pracy wiedzy. Będziemy też pewne, że możemy razem pracować. Nie wszyscy bowiem są zadowoleni z mojego podejścia. Nie udaję lekarza, ani terapeuty. Pewnie, że mam kompetencje, żeby z Tobą pracować, ale uważam, że za dużo w naszym życiu doradców, abym i ja miała występować w tej roli. Zresztą wszyscy, których znam są straaasznie nudni, a ich wiedza nie pasuje do rzeczywistości, w której żyję. A ja chcę, żebyś szybko i chętnie się uczyła. I żeby chciało Ci się działać. Więc się śmieję: z siebie, z ciebie, z Twoich wymówek i z Twoich nawyków. Mój talent polega na tym, że widzę schematy, w jakich działasz. Dzięki temu, możemy razem tworzyć nowe, bardziej sprzyjające osiąganiu Twoich celów.

Po drugie, rysuję Twoją sesję.To pozwala Ci lepiej rozumieć to, nad czym pracujemy, czyli Ciebie i Twój sposób działania:D

I jak Ci się to podoba? Gotowa do działania?

Monika Kurdej

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"