Cztery życia odchudzacza. Cz. 1. Niebieskie migdały.

Zainspirowana „Drogą coacha” wg. Małgorzaty Żukowskiej, u której w weekend byłam na seminarium stworzyłam i ja obrazki różnych typów odchudzaczy. Przyda się Wam, żeby wiedzieć na jakim etapie jesteście i co możecie zrobić – jeśli chcecie coś z tym zrobić. Jak wiecie, u mnie wszystko, żeby Wam było łatwiej 🙂

Dzisiaj część pierwsza z czterech.

Życie nr 1. Niebieskie migdały

Na tym etapie widzisz i czujesz, że coś jest u Ciebie nie tak. Łatwo się porównujesz z innymi i chętnie szukasz sposobów, aby zrzucić parę kilo. Chciałabyś założyć ładniejszą sukienkę albo z łatwością kupić sobie spodnie, ale … ile razy byś nie podejmowała się odchudzania, tyle razy porzucasz ten pomysł w obliczu świąt, imienin lub kilku wolnych dni. Potem się złościsz na siebie podczas zakupów i czasami, gdy patrzysz w lustro. Ale na szczęście masz talent do zapominania o tym. Do następnego razu. Podczas spotkań z przyjaciółmi zawsze denerwujesz się tym, że na stole jest pełno pyszności, ale nie umiesz z nich zrezygnować. Lubisz podczas spotkań rozmawiać o nowych metodach odchudzania przegryzając ciastem i popijając piwem.

Rekomendacje dla Ciebie do działania

Zrób listę marzeń: załóż osobny zeszyt lub plik w komputerze i zapisuj wszystko, co przychodzi Ci do głowy. Możesz wklejać zdjęcia rzeczy, które Ci się podobają, i które chciałabyś mieć. Zapisuj też marzenia związane z doświadczeniami. To będzie wspaniałe narzędzie, gdy zdecydujesz się zostać osobą szczupłą. Będziesz miała właściwie gotową listę nagród oraz najbardziej motywujące powody, aby zrealizować swój cel.

Powodzenia 🙂

Cztery życia odchudzacza. Cz. 1. Niebieskie migdały. 2

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"