Akcja Wiosenna Regeneracja, czyli Dzień Otwarty w Gabinecie

Tak, tak, dobrze czytacie:) Wiosna i regeneracja. Mniam:)

Brzmi dobrze, prawda? Zresztą obserwuję swoje statystyki i wyraźnie widzę, jak mnie – osobiście – nowa pora roku nastraja do aktywności i do robienia istotnych przeglądów: w poprzednim roku emocji, a w jeszcze poprzednim zdrowia.

18 marca 2017, Akcja WIOSENNA REGENERACJA w Gabinecie Moniki Kurdej Click To Tweet

Wiosenna Regeneracja ma związek ze zmianami, które zaczęłam wdrażać już jesienią. Powstały nowe programy oraz model pracy. Wróciłam do gratisowych konsultacji, bo uwierzyłam w model „From Freemium to Premium” (skoro wielkie firmy go stosują, to ja też biorę pod uwagę potencjał zarabiania na rozdawaniu), przeniosłam się do internetu, a dla najbardziej wymagających klientów stworzyłam przestrzeń „w realu”.

No i o tę przestrzeń chodzi. Żeby ją Wam pokazać. A przy okazji dać się poznać tym z Was, którzy tego potrzebują. Uczenie ludzi to osobliwa praca – nie ma co się czarować. Kompetencje, kompetencjami, ale „lubienie” też musi się odbywać:) A my nauczyciele/coachowie/trenerzy/terapeuci/psychologowie/po prostu people helperzy mamy swoje… hmmm… dynamiczne osobowości. Nie będziemy pasować każdemu. No i spotkanie na żywo może służyć temu, żeby dać się poznać. No i ja też potrzebuję poznać Was.

Fejsbuki i inne media są super, ale bardzo spłycają relacje. A przecież nie o to chodzi, żeby mieć miliony znajomych na fb, tylko mieć tych kilku sprawdzony w realu. Chyba, że ja źle myślę, to mnie oświećcie w komentarzach.

Co dodatkowo zyskujesz:

  1. Próbkę pracy ze mną. Pokażę Ci sposób na regenerację oddechem – kocham oddech za to, że jest:) Pomogę Ci też odkryć Twój osobisty POWER BANK. Razem sprawdzimy, czy wymaga renowacji, czy po prostu potrzebujesz nauczyć się go ładować:) Na nic Ci POWER BANK, jeśli go nie ładujesz.
  2. Doświadczenie mentalnej pracy – czyli będziesz mieć prawdopodobnie kilka efektów „aha”, które odmienią Twoje działania na zawsze.
  3. Dowiesz się, co co chodzi z tym programem ENERGIA, I W DZIEŃ, I W NOCY, który tak chwalę i na który się cieszę:) Ten program to taki osobliwy GENERATOR Energii. Zebrałam w nim 34 strategie, które sprawią, że będziesz czuć ENERGIĘ, I W DZIEŃ, I W NOCY. To nie jest więc problem, aby pokazać Ci jedną czy dwie techniki. Jeśli je zastosujesz – poczujesz regenerację. Właśnie dlatego chcę, żebyśmy się spotkały i razem popracowały.

Jest też BONUS:) Poprosiłam Gosię Kabulską, żeby przyjechała do nas ze swoim SPA. Gosia to lubi, a nasza skóra lubi SPA i Gosię:) Tyle, że potrzebujemy dodatkowe 1,5 godziny, żeby doświadczyć SPA. Na fotach na profilu u Gosi, czego się spodziewać:) Dziewczyny wyglądają dobrze:) Też tak chcemy:)

Pewnie ciekawi Cię, jak uczestniczyć.

Przede wszystkim napisz do mnie maila ze swoimi danymi ([email protected])

Tadam, i już jesteś na liście. Szczegóły wyślę Cię w osobnym mailu.

Tak, wiem, to takie oldschoolowe, ale za to jakie fajne:) Jesteśmy w prawdziwym kontakcie, a nie w kontakcie z automatem do zapisów.

Zarezerwuj sobie czas od 11.00 do 14.00, a jeśli chcesz też skorzystać ze SPA to do 15.30.

Zabierz ze sobą 29 zł. A jeśli ta kwota to dla Ciebie wyzwanie, to powiedz mi o tym:) Razem coś wymyślimy:)

I jak Ci się to podoba?

 

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"