Epizod II. Spotkanie z Anią Grabką, agentką literacką, coachem autora, wydawcą

56 minut upakowanych inspiracjami i wiedzą o pisaniu, wydawaniu książek, o marketingu i sprzedaży.

Anna Grabka, agentka literacka, coach autora, autorka poradników dla autorów, właścicielka wydawnictwa Firmamento w rozmowie z Moniką Kurdej, empatyczną psychodietetyczką, coachem, trenerką kobiecej złości, trenerką oddechu, również autorką poradnika przeciw objadaniu się i matką tego popularnego bloga o wdzięcznej nazwie: ZASMAKUJ W ŻYCIU:)

Po wysłuchaniu podkastu koniecznie sprawdź PAKIET TWÓRCY. Te trzy książki, pomogą Ci stworzyć swój wymarzony produkt oraz zaistnieć na rynku wydawniczym. Dla Was dostępne w super cenie:)

Serdecznie zapraszam, każdą zmęczoną i zapracowaną kobietę do skorzystania z gratisowej konsultacji psychodietetycznej u Moniki Kurdej.

Dowiedz się, co możesz zrobić, żeby dobrze się czuć i pięknie wyglądać:)

Napisz monika.kurdej@mniejszy-rozmiar.com lub monika.kurdej@zasmakujwzyciu.pl

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"