Jestem beznadziejnym przypadkiem. Nic na mnie nie działa!

Jestem beznadziejnym przypadkiem. Nic na mnie nie działa!
Jeśli przyjmiemy, że to, co widać, to rezultaty tego, jak myślisz, to…. Twój sposób myślenia ma znaczenie.

Jestem beznadziejnym przypadkiem. Nic na mnie nie działa! 1

Nam samym trudno jest zauważyć destrukcyjne myśli. Towarzyszą od dawna, często brzmią jak słowa ważnych, bliskich osób. A potem, nawet jeśli je zauważyć, to trudno im nie wierzyć. Przecież są obecne w głowie od zawsze.

Jestem beznadziejnym przypadkiem!

Jedną z powtarzających się myśli moich klientek jest: Jestem do niczego! Nic na mnie nie działa!
Abyśmy mogły pracować z powodzeniem, konieczne jest najpierw uporządkowanie myśli na swój temat. Z miejsca, w którym nie czuje się pozytywnych emocji do siebie, nie jest się w stanie tworzyć własnych koncepcji na zdrowie i atrakcyjny wygląd.  

To dlatego wiele pomysłów na zmiany stylu życia się nie udaje. Ludzie osiągają to, w co wierzą – a jeśli nie wierzą w sukces, to co mieliby osiągnąć? To dlatego ludzie sukcesu odnoszą sukcesy w licznych projektach i dziedzinach, a ludzie bez sukcesu tacy pozostają. Wystarczy raz poczuć TĘ energię, aby już zawsze wiedzieć, czym ona jest.

Jak zmienić sposób myślenia?

Zacznij od listy myśli/zdań/przekonań na temat jedzenia, zdrowia, Twojej szczupłości/otyłości itp. Nie cenzuruj się. Po prostu zapisuj. Gdy skończysz, możesz zacząć się przyglądać. Zauważ podobieństwa, różnice, co z siebie wynika, co na siebie wpływa, czy na Twojej liście jest więcej pozytywności, czy negatywności?

Powyżej, masz przykładowe myśli, które zgłaszają osoby, z którymi pracowałam. Ale Ty skup się na swoich.

Może się zdarzyć tak, że Twoje myśli będą absurdalne, albo będą sobie przeczyć. To jest ok. Dla tej pracy znaczenie ma uzewnętrznienie ukrytego. 

Metoda, której właśnie doświadczasz, ma swój dalszy ciąg, który najlepiej kontynuować ze mną, w gabinecie. Polega na „kasowaniu” programów, które determinują Twoje myślenie. Od skuteczności dzieli nas tylko Twoja odwaga do podjęcia decyzji, że już nie chcesz – i decyzja, że nie będziesz – danej myśli pielęgnować, wierzyć w nią. Nie jesteś beznadziejnym przypadkiem, jeśli w to nie wierzysz.

Jak zmieniają się zachowania?

Zgodnie z zapowiedzią, wraz ze zmianą myślenia zmieniają się zachowania. Właśnie tego potrzebujesz, żeby uruchomić procesy zdrowienia. Sprawdź, co się dzieje, gdy już nie wierzysz w to, w co wierzyłaś wcześniej. Możesz testować nowe np. smaki, godziny jedzenia, miejsca, diety, specjalistów.

Jedna z moich klientek zaczęła sama gotować, bo zdecydowała, że – teraz, bez udawania – to jedyny sposób, aby wiedzieć, co się je. A więc, czemu nie. Inna osoba poczuła, że IF jest warty uwagi. Ktoś zdecydował, że od teraz nie je słodyczy i nie używa cukru – i doskonale sobie radzi z tym rzekomym wyrzeczeniem – a wcześniej nie mógł.

Jeśli nie czujesz się jeszcze gotowa na konsultację, możesz dużo zrobić sama. Każdą z myśli, którą zapisałaś, i którą uznajesz za niewspierającą w Twoim procesie zdrowienia, symbolicznie wykreśl. Możesz też jeszcze głośno powiedzieć: nie wierzę w tę myśl. Wierzę, że…. I i tutaj wstaw zdanie, z którego będzie jasno wynikało, w co wierzysz). Zadbaj o to, aby myśli były pozytywne i wspierające. Nie jesteś beznadziejnym przypadkiem! Nie jesteś swoimi myślami!

I do roboty!

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"