4 sposoby, żeby uprzykrzyć coachowi robotę! Coaching pod Warszawą

Dość przewrotnie nazwałam ten artykuł. Kocham moją pracę i uwielbiam moich klientów, ale są chwile… uuch! Ciężko było w tym tygodniu. To wynik niedoróbek w komunikacji marketingowej Gabinetu. Uczę się, że ile bym z siebie nie dała, to zawsze pojawi się coś, co pokazuje mi kolejny level. Czasem się zastanawiam, czy życie to przypadkiem nie tajemnicza gra. Co chwila nowe poziomy i nowe sprawności do zdobycia.

A na co się złoszczę zwykle w swoim Gabinecie?

Nie wiesz, po co przyszłaś! O matko, to ja mam Cię przekonywać? Już siedzisz na krześle i naprawdę musimy się zajmować tym, żebyś ty była pewna tego, co tu robisz. No dobrze, ale na Boga, to też Twój czas. To doświadczenie dotyczy nie tylko nastolatek, które ktoś przysłał i zostawił „do naprawienia”. Taką postawę spotykam też u 50-latek…

Odmawiasz sesjom on-line. Cóż, cały świat coachingowy (i cały świat w ogóle) pracuje on-line. Ten zawód wybierają ludzie, którzy wolą pracować mądrzej, nie ciężej. Jeśli to nowa forma pracy dla Ciebie to pozwól sobie jej doświadczyć. Szybko przekonasz się, jak cudowną platformą do komunikacji jest internet. Oszczędności czasu i pieniędzy są oczywiste. Dodatkowo doświadczasz większej koncentracji na sobie. To, co robimy razem to relacja biznesowa. Za rękę lepiej trzymaj swojego partnera – ze mną po prostu pracuj i miej efekty.

Nie dojeżdżasz na sesje. Rzeczywiście, dojechać dwadzieścia parę kilometrów od Warszawy to potężna wyprawa. Jeśli jesteś z dużego miasta, to naprawdę może być problem. Jeśli masz normalne podejście do dojazdów, a na dokładkę kartę miejską to szybko docenisz, czemu pracuję tutaj, a nie gdzieś indziej. Wiesz, że hasłem Józefowa jest: miasto z klimatem? Przyjedź i sprawdź, co zrobią z Tobą olejki sosnowe, które będziesz wdychać świadomie, np. podczas ćwiczeń oddechowych. Nie bez powodu ludzie mówią, że mam wakacje codziennie:) I pamiętaj, tu żyją ludzie:)

Nie wykonujesz prac domowych! Qurde!!!! A nie wykonuj! Tylko nie mów potem, że praca ze mną działa. Jeśli nie pracujesz między sesjami, to nie pracujesz dla siebie. Twój program się wydłuża, a rezultaty oddalają. Tak to działa, niestety.

skarga

A poza tym, to coaching działa. Wszystko jest łatwiutkie i przyjemne w pracy z Tobą 😀 Coach też człowiek i popełnia te same błędy, gdy korzysta z usług dla siebie.

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"