Prosty przepis na sukces w odchudzaniu

  1. Prawdziwa motywacja, czyli to, co naprawdę zrobisz, gdy osiągniesz swój cel
  2. Pasja – gdy zaczynasz na pewno trudno myśleć Ci o pasji w odchudzaniu. Wszystko wydaje się trudne i jest tego dużo… Ale gdy poznasz, jak wiele otrzymujesz w zamian i wciągniesz się w temat odchudzania, gdy będziesz działać bez instrukcji, z sercem dla siebie – to będzie już pasja.
  3. Kompetencja, czyli wiedza żywieniowa. Żeby schudnąć trwale potrzebujesz nieco wiedzieć o metaboliźmie, o etykietach, o świecie producentów żywności. Potrzebujesz też rozróżniać głód od zachcianki oraz umieć poradzić sobie w sytuacjach niezbyt sprzyjających…
  4. Koncentracja, czyli stałe widzenie celu. Jest w tym duży aspekt dyscypliny oraz uważność. Każdego dnia zrobić dla siebie tyle właściwych rzeczy…. Naprawdę potrzebujesz koncentracji:)
  5. Korzystanie z pomocy innych, czyli nie wszystko musisz zrobić sama:) Kobiety zwykle mają tak, że myślą najpierw o innych a potem o sobie. W kuchni tak samo, co oznacza, że przez jakiś czas godzą się gotować dwa posiłki (jeden dla siebie drugi dla rodziny), czyli mają huk roboty. Gdy jednak nauczą się prosić o pomoc – choćby w zjedzeniu swojej wersji obiadu – życie stanie się prostsze.. Pomoc w odchudzaniu jest baaaardzo ważna… Ale proszenie o pomoc to przede wszystkim czytelna komunikacja. Uwierz mi, ludzie nie domyślą się czego chcesz. Po prostu im to powiedz:)

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"