To nie Twoja wina… Cz. 2

To nie Twoja wina, że chce Ci się jeść

Znam zbyt wielu ludzi, którzy nie jedzą i nie mogę ominąć tego tematu.

To naturalne, że chce Ci się jeść. Twój organizm potrzebuje paliwa (tak, tak, dokładnie tak samo jak Twój samochód) i konieczne jest, abyś mu je dostarczył. Gdy żyjesz na wysokich obrotach potrzebujesz lepszej jakości paliwa oraz częściej jeść niż gdy spędzasz życie oczekując aż minie.

Gdy się odchudzasz często czujesz głód. To nie Twoja wina, że jesteś głodny. Po prostu potrzebujesz odżywić wszystkie komórki swojego ciała. Dlatego nie możesz omijać posiłków. To, czego potrzebujesz to dobrze wybrać. Gdy się odchudzasz, a właściwie to nie tylko wtedy, słodycze Ci nie służą. Zresztą tak samo jak pieczywo, makarony, ziemniaki, sosy, alkohol. Służą Ci owoce i warzywa, grzyby, kasze, białe mięso, ryby, nabiał. Da się z tego skomponować posiłki, które dostarczą energię i nakarmią wszystkie komórki Twojego ciała.

To nie Twoja wina, że chce Ci się jeść.
To, że tyjesz często zawdzięczasz temu, że nie jesz…

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"