Rozwód, czy separacja?

Rozwód, czy separacja?

To bardzo ważne pytanie, gdy żyjesz w związku, który jest w kryzysie. Aby na nie odpowiedzieć, zaprosiłam do rozmowy mec. Joannę Hetman – Krajewską, która pomaga parom sprawnie zamknąć małżeństwo. Bo nie zawsze rozwód jest idealną opcją. Separacja również.

Słuchaj i oglądaj.

A jeśli Ci się podobało, to powiedz o nas innym, niech też oglądają i słuchają 😀

Rozwód, czy separacja. Cz.1

Rozwód, czy separacja? Cz.1.

Z tego filmu dowiesz się:
– w czym pomaga parom adwokat,
– jacy eksperci potrzebni są podczas rozwodu,
– co jest najczęstszą przyczyną rozwodów.

Rozwód, czy separacja. Cz.2

Rozwód, czy separacja? Cz.2.

Z tego filmu dowiesz się:

– na czym polega ciężka praca nad związkiem,
– kiedy nie dochodzi do ugody,
– co jest trwalsze, niż małżeństwo,
– kto się nie nadaje do mediacji.
Zachęcimy Cię także, żebyś spojrzała na rozwód z szerokiej perspektywy. Od strony mechanizmu „rozwodowego”, ale też z zachętą do mądrego podejścia do rozstania. Dobre jest bycie w stabilnym związku.


I żebyś nie zapomniała, po co to wszystko i dzięki komu – Reklama 😛 Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz podjąć trudną decyzję, bardzo się z tym szarpiesz, masz dużo wątpliwości, boisz się… – jestem do Twojej dyspozycji. Przyjęło się sądzić, że pracować nad związkiem muszą partnerzy – i to prawda. Ale co zrobisz, gdy akurat Twój mówi, że „nie i że nigdy”, i że „nikt nie będzie mu mówił, co ma robić”?

No co zrobisz? Nic nie zrobisz.

Albo zatroszczysz się o swój dobrostan i o swoje nerwy. Dobra rozmowa, dzięki której wiesz, nad czym tak naprawdę myślisz oraz jakie opcje rozważasz, ma sens. Także wtedy, gdy korzysta z niej jedna osoba z pary. Serdecznie zapraszam do współpracy. Jestem terapeutą par i rodzin. Pomagam Ci się dobrze o siebie zatroszczyć.

Obejrzyj też ten film. Bo mało kto wie, że do związku, to trzeba mieć talent:P A właściwie to zestaw cech, które pomagają, zamiast przeszkadzać. Ale wystarczy jedna cecha, żeby wszystko zniszczyć. Sprawdź, czy ją posiadasz 😀

Jedna cecha, która sprawia, że nie układa Ci się w związkach
Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"