Chudy grubas

Chudy grubas… Czy to możliwe?

Możliwe, popatrzcie na zdjęcie:) Na pewno znacie takie osoby i czasem im zazdrościcie. Jedzą wszystko i dużo, nie muszą pocić się na siłowni, ale jak zdejmą ubrania mają:

  • mało jędrną skórę,
  • cellulit gdzie się da,
  • obwisłe piersi i pośladki,
  • itp.

Chudy grubas nie martwi się tym, że nie ma co na siebie włożyć. Większość jego ubrań to rozmiar co najwyżej M, a jak czuje, że coś tam przybrał w boczkach, to po prostu przestaje jeść… i wraca do poprzedniej wagi…

Chudy grubas nie lubi się pocić na siłowni. Łatwiej zrezygnuje z deseru czy kolacji niż wyjdzie ćwiczyć. Niektórzy z nich histerycznie boją się tłuszczu, węglowodanów i białek. Stale piją kawę i przekąszają listkiem sałaty. Na takiej diecie naprawdę nie mają siły na nic.

I właśnie o tym nie-jedzeniu dzisiaj. Gdy chcesz pięknie wyglądać, mieć energię do działania, do życia, do pracy musisz jeść. Przyjmij, że bozia nikomu nie dała boskiemu ciała w prezencie i że od Ciebie zależy, jak będziesz wyglądać.

Ja jeszcze 4 lata temu nie wiedziałam, że mam wpływ na to jak wyglądam i jak się czuję. Chodziłam głodna i zniechęcona, ale nie umiałam się o siebie dobrze troszczyć. W moim otoczeniu nikt nie uprawiał sportu, oglądaliśmy sporo TV, a smutki zajadaliśmy czipsami. Chyba też przestaliśmy marzyć…

Skąd miałam wiedzieć, że na boskie ciało mogę zapracować? Skąd mogłam wiedzieć, że w taki prosty sposób, mogę poprawić jakość swojego życia?

To, że dzisiaj jestem szczupła zawdzięczam tylko sobie. I jeszcze szczęściu. Pan Bóg w tym samym czasie różnym ludziom sypał na głowę wiedzę i pomysły, ale to ja zrealizowałam jego wizję na mnie – krok po kroku. Uwierzyłam, że aby schudnąć trzeba jeść. Że boskie ciało to wynik konkretnej pracy i konkretnych decyzji podejmowanych codziennie. Stworzyłam listę swoich codziennych, dobrych rutyn, w których ruch i jedzenie zajmują główne miejsce i się jej zwyczajnie trzymam.

Ty też możesz stworzyć taką listę:) Przyjdź 19 sierpnia na spotkanie – zrobimy to wspólnie:)

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1423583047931535/

 

10455248_743226919070923_5925081222585594742_n

 

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"