Dzień Babci i Dziadka w Gabinecie

I było też spotkanie z seniorami:)
 
Tak
się cudowne złożyło, że jutro, w przeddzień Święta Babci i Dziadka
prowadzę wykład na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Warszawie. Tytuł:
JEDZ DLA ZDROWIA.

Szkolenie zwykle prowadzę tak, aby było nieco wiedzy i trochę refleksji. Wspomnę o
różnych stylach jedzenia, o nawykach – nie tylko żywieniowych – i mam
nadzieję, że będzie też przestrzeń na dyskusję o tym, jak w dzisiejszych
szalonych, rozpędzonych czasach być dobrymi dziadkami. Marzę, aby
uczestnicy narysowali własne piramidy żywienia – wiadomo, że wszystko co
zrobione własną ręką jest lepsze od gotowego:)

Serdecznie więc zapraszam jutro, 20 stycznia o godzinie 17.00, Uniwersytet Trzeciego Wieku, ul. Marii Grzegorzewskiej 10.

A poniżej ordery z życzeniami. Dobrze, że jesteście:)

Zdjęcie: Tak się cudowne złożyło, że jutro, w przeddzień Święta Babci i Dziadka prowadzę wykład na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Warszawie. Tytuł: JEDZ DLA ZDROWIA.Szkolenie zwykle prowadzę tak, aby było nieco wiedzy i trochę refleksji. Wspomnę o różnych stylach jedzenia, o nawykach - nie tylko żywieniowych - i mam nadzieję, że będzie też przestrzeń na dyskusję o tym, jak w dzisiejszych szalonych, rozpędzonych czasach być dobrymi dziadkami. Marzę, aby uczestnicy narysowali własne piramidy żywienia - wiadomo, że wszystko co zrobione własną ręką jest lepsze od gotowego:)Serdecznie więc zapraszam jutro, 20 stycznia o godzinie 17.00, Uniwersytet Trzeciego Wieku, ul. Marii Grzegorzewskiej 10.A poniżej ordery z życzeniami. Dobrze, że jesteście:)
Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"