Nowy Rok w Gabinecie

Witajcie w Nowym Roku:)

Jak Wasze plany noworoczne? Ciekawe, ile kilogramów mamy do zrzucenia w tym roku:)

Po roku dość aktywnego działania w przestrzeni gabinetowej wiem, że aby odchudzić Polskę potrzebuję skoncentrować się na robieniu rzeczy właściwych. Poprzedni rok, był pełen błędów. Nie te wystawy, nie te wydarzenia, dużo koncentracji na relacjach zamiast na sprzedaży, sporo strachu przed oceną, w miarę precyzyjne oszacowanie konkurencji, duże zrozumienie, że każdego dnia JESTEM PRZEDSIĘBIORCĄ W BRANŻY WELLNESS. To oznacza dla mnie, że będę koncentrować się na działaniach sprzyjających rozwojowi firmy i pozyskiwaniu klientów. Potrzebuję wielu nowych Klientów i to przede wszystkim takich, którzy zdecydują się pracować ze mną przez cały proces odchudzania i też po. Klienci na sesji wstępnej są wspaniali, ale mój biznes potrzebuje osób zdecydowanych, którym naprawdę zależy na zmianie wizerunku i przede wszystkim samopoczucia. Którzy są gotowi zapłacić za to tyle, ile to jest dla nich warte.

Na czym będę się koncentrować w tym roku?

  1. Ciąg dalszy promowania żywności funkcjonalnej i kontynuacja programu 100 Zdrowych Rodzin. Tyle rodzin ma znać podejście i się w nim zakochać. A wtedy wszyscy będziemy mieć energię do działania i pieniądze do inwestowania:)
  2. Rozbuduję program Energia i w dzień i w nocy. Ludzie potrzebują zdrowej energii, żeby zrobić te wszystkie rzeczy, które mają do zrobienia. I ze mną mogą je zrobić. Chcę dotrzeć do przedsiębiorców, prezesów i menedżerów wysokiego szczebla.
  3. Dalej będę poszukiwać przestrzeni na warsztaty, szkolenia i wykłady w środowiskach, w których ważne jest zdrowie. Interesuje mnie sektor ngo, firmy eventowe, firmy szkoleniowe oraz szkoły promujące zdrowie. 
  4. Potrzebuję napisać książkę do moich flagowych tematów szkoleń oraz nauczyć się robić webinary. Ludzie wstydzą się korzystać z moich szkoleń. Przypuszczam, że wirtualne spotkania będą dla nich łatwiejsze. A i cenę można uczynić adekwatną. Tylko muszę nauczyć się to ogarniać.
  5. Profesjonalny networking w środowiskach, które są dla mnie ważne…

Na koniec tego roku mam czuć się szczęśliwa i spełniona. W nagrodę wyjadę z rodziną, albo przynajmniej sama do jakiegoś ciepłego kraju. Żeby poczuć to, co zrobiłam i odrobinę uciec od tej przytłaczającej zimy i mroku…

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"