O szczerości w odchudzaniu

O szczerości w odchudzaniu 4
Fota zainspirowała mnie do tego, by napisać nieco o szczerości względem siebie w odchudzaniu. Wielu ludzi tyje, bo nie wie, ile i co je w rzeczywistości, a codzienna ilość ruchu wydaje im się znacznie większa… Prawdziwe spojrzenie w swój jadłospis, plan dnia, sposób reagowania na życie – to jest właśnie to, czego potrzeba, by:
 1. zatrzymać tycie i
 2. osiągnąć naturalną szczupłość.
Skoro zatrzymanie tycia to pierwsze z wyzwań odchudzania, to spojrzenie w jadłospis i przebieg dnia jest pierwszą pracą konieczną do wykonania. 
Potrzebna jest do niej odwaga – żeby spojrzeć na siebie, bez ocen. A zaraz potem zdolność wyciągnięcia  wniosków. Z takim podejściem, pierwsze kroki są łatwe. Może wystarczyć wyrzucenie czegoś z diety (np. tych produktów, których nie znosimy – a jemy…) albo zabezpieczenie w niej bardzo konkretnego produktu, który wspiera odchudzania (np. woda zawsze przed jedzeniem).
 

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapytaj mnie o to: M: 606 789 681, E: monika.kurdej@mniejszy-rozmiar.pl
  Dostępna strona internetowa: www.mniejszy-rozmiar.pl
  Opt In Image

  Bądź ze mną w kontakcie!

  Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"