Uwierz w jedzenie, uwierz w siebie

Dlaczego jedzenie jest ważne?
Bo dzięki jedzeniu mamy energię do życia, do działania, do śmiania się, do pracy, do spotkań z ludźmi, do kreowania, do … wszystkiego…
Jak myślisz, skąd masz moc do tego, aby zrobić to wszystko co jest do zrobienia? Dokładnie z tego samego miejsca, co Twój samochód. Aby jechać musisz zatankować. Aby żyć, musisz zatankować. Twoja stacja paliw to Twoja kuchnia. Czy wlejesz do baku paliwo, do którego nie masz zaufania? Dlaczego więc tak łatwo nam wrzucać w siebie niskiej jakości odżywczej produkty czy w ogóle jedzenie, którego pochodzenia nie chcemy być świadomi?
Gdy pokazuję moim ludziom odżywcze soki, za każdym razem spotykam się z pytaniem o bezpieczeństwo tego produktu. I za każdym razem wyjmuję długą listę certyfikatów oraz przedstawiam ludzi, którzy opracowali tę wyjątkową formułę… i nie mam śmiałości pytać o to, czy tak samo skrupulatnie badają jogurty, soki, majonezy, śmietany itd, które kupują w swoim supermarkecie. Wiem, że nie… (Zmienię to. Już pracuję nad swoją odwagą i śmiałością).
Pewne jedzenie to jest jedzenie, które znasz. Wiesz jaki jest proces jego produkcji, jak wygląda logistyka itd. Gdy masz pewność co jesz, jesteś świadomym konsumentem. Bycie świadomym konsumentem psuje szyki producentom i handlowcom. Gdy będzie nas więcej będą brali nas pod uwagę i dostarczą nam produkty, które są potrzebnej jakości. Dopóki akceptujemy brak informacji i drobne oszustwa producentów (syrop fruktozowy jest tańszy od cukru, pszenica jest tanim spulchniaczem i wypełniaczem w wyrobach piekarniczych), dopóty jesteśmy petentami w tej potężnej machinie jaką jest sektor żywnościowy.
Dlatego uwierz w siebie. Domagaj się jedzenia najwyższej możliwej jakości. Zdrowie Twoje i Twojej rodziny, leży na Twoim talerzu:)
Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"

%d bloggers like this: