Co kobieta sukcesu robi przed śniadaniem? Rozmowa z mistrzynią w zawodach bikini fitness – Jagienką Kamińską.

Tadam, tadam, tadam…. nowy wywiad z kobietą sukcesu już jest.

Zaprosiłam Jagienkę Kamińską

Tym razem do rozmowy zaprosiłam Jagienkę Kamińską. Kobietę, która zainspirowała mnie do innego patrzenia na fitness i w ogóle aktywność ruchową. To ważne, bo gdy całe życie jesteś otyła, to na ludzi fitnessu patrzysz trochę tak, jak przez szybę. Widzisz, że żyją, ale żadnego nie wzięłaś do ręki, nie pogłaskałaś, nie poczułaś ciepła jego skóry. No i Jagienka pokazała mi, że tu żyją ludzie. I że to nie są tępe karki, którym mózg się zlasował od nadmiaru białka, ale ludzie z pasją. Z niezwykłą pasją do troszczenia się o swoją sylwetkę, o swoje zdrowie, o swoją postawę. Przywódcy, których siła przyciągania oparta jest na solidnym fundamencie: ciężkiej pracy u podstaw: nad sobą i ze sobą. W sporcie przecież nie ma mistrzostwa bez pracy.

I moja pasja do pracy z Wami wywodzi się ze sportu właśnie. Coaching, od którego zaczynałam, okazał się wspaniałym narzędziem do pracy. Najpierw z tenisistami, potem z top-menedżerami, a teraz ja to robię z Wami. Z każdym, kto jest gotowy siąść na tyłku i pracować, żeby mieć w życiu łatwiej.

Kto jest gotowy siąść na tyłku i pracować, żeby mieć w życiu łatwiej Click To Tweet

Idę z Jagienką po złoto

Mam przywilej uczyć się do Jagienki od kilku lat. Najpierw przez modelowanie, a od jakiegoś czasu idę z Jagienkowym programie po złoto. Chciałam się sprawdzić i też wiedzieć, jak to jest jeść ryż z kurczakami, a dla odmiany kurczaki z ryżem. Dokładnie tak, jak robią to dziewczyny startujące w zawodach. I jak to jest mieć mentora sportowca. I jak to jest odłożyć wszystko na bok i skupić się tylko na celu sylwetkowym.

I okazuje się, że to nie takie straszne. Dużo straszniejsze jest to, co mój mózg ma do powiedzenia na ten temat:D

W rozmowie:

  • O efekcie WOW! i na czym polega jego słabość?
  • Jak sobie radzić, jak działać, gdy decydujesz się na zmiany, a wokół tyle niewiadomych?
  • O rzeczywistości You Tuba i Instagrama i realnym życiu. Jakie są różnice?
  • O tym, czy dorośli ludzie są zdyscyplinowani?

a także

  • Jak wybrać swojego trenera?
  • Jak robić poranne cardio, gdy się totalnie nie chce, a na dokładkę trzeba odgruzować mieszkanie?
  • Jak ogarniać codzienną logistykę, żeby nie zwariować?
  • Co jest najważniejsze, gdy robisz karierę i jesteś kobietą?

Przeczytaj też TEN artykuł, o sekciarstwie w branży:D Jeśli czujesz, że trener ma nieracjonalne oczekiwania, to niech ci się włączy uważność:D 

Zapraszam do słuchania i do oglądania.

Co kobieta sukcesu robi przed śniadaniem? Rozmowa z mistrzynią w zawodach bikini fitness - Jagienką Kamińską. 2
Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"