Corporate Breath

Marzę o tym, żeby moje grupy oddechowe też w korporacjach się odbywały:) Tutaj, na rysunku, co prawda joga, ale idea corporate breathe jest podobna: poczuj i zrób z tym to, co właściwe:)

W kręgu coachów i trenerów gadamy często o tym, że ludzie nie umieją odpoczywać. Że sami nie możemy w tej dziedzinie być autorytetami, ale się staramy. A taki Corporate Breathe to by było coś. Tak często jesteśmy przy innych ludziach, przy projektach, przy sprawach, a tak rzadko przy sobie i swoich potrzebach. A sukcesy odnoszą Ci, którzy mają czas zastanowić się nad tym, co teraz robią, gdzie są, czym się otaczają… Oddech w tym bardzo pomaga.

A za oddechem idzie rozwój inteligencji emocjonalnej. Tyle na ten temat powiedziano, a mam wrażenie, że mało kto w ogóle wie, o czym mówi. Inteligencja emocjonalna nie polega na komunikacji – choć też. Ani na kładzeniu spraw „kawa na ławę” – choć też. Ani na słuchaniu potrzeb innych ludzi – choć też. Konsekwentna praca z oddechem pozwala nam poczuć dużo więcej. Najpierw w sobie, potem w relacjach z innymi.

Wyobraź sobie, że siedzisz na spotkaniu i odkrywasz, że wszyscy w pomieszczeniu oddychają w innym rytmie – bo tak jest. A ty możesz sprawić, że te oddechy się wyrównają? Jak zmienia się atmosfera w pomieszczeniu? Jak zmienia się klimat rozmowy? Jak zmienia się głos Twoich rozmówców? Jakie jest teraz ich nastawienie do tematu rozmowy, albo do projektu, o którym rozmawiacie?

To tylko próbka możliwości, które daje praca z oddechem:) A 21 maja kolejny warsztat w metodzie BreathFlow. Serdecznie zapraszam.

Corporate Breath 4
Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"