Gdy duch jest gotowy, ciało podąża za nim

Kiedy w moich programach pojawia się najwięcej frustracji i złość?
Gdy proszę Klienta, aby podjął decyzję, że osiągnie sukces!

Strach przed sukcesem też potrafi sparaliżować i wywołać imponującą falę emocji. Bo gdy nie jesteś gotowa, aby cieszyć się sukcesem; aby w nim wytrwać to całe Twoje ciało będzie Cię przed nimi chroniło.A nam przecież zależy na tym, żeby się zadziało. Nawet jeżeli miałabyś być jedyną osobą, która w to wierzy, podejmij decyzję, że osiągniesz sukces i będziesz się nim cieszyć. Im szybciej przejdziesz przez tę pracę, tym łatwiejsze będzie Twoje odchudzanie.

Bo inaczej liczysz łyżeczki cukru, gdy dokładnie wiesz dokąd zmierzasz i masz pewność, że dojście tam jest tylko kwestią czasu. Twoje odchudzające posiłki jedzone z perspektywą oczywistego sukcesu smakują, mimo że nie zawierają tajnego składnika.

Gdy duch jest gotowy, ciało podąża za nim 🙂

Co możesz zrobić sama?

  1. Wyobraź sobie siebie na końcu drogi. Na razie na końcu odchudzania, gdy czujesz, że wykonałaś tę ważną robotę. Poczuj w sobie te emocje. Sprawdź, jak wyglądasz, w co się ubierasz, z kim spędzasz czas. Opisz dokładnie swój strój, poczuj zapach powietrza itd…
  2. Znajdź sposób, żeby to skonkretyzować. Najlepiej, gdy zrobisz rysunek, ale możesz też opisać, wyśpiewać, upiec, ugotować itd… Jesteś kobietą. Masz masę talentów.
  3. Sprawdzaj często tę wizję, niech się rozwija. Sięgaj po nią w chwili kryzysu lub, gdy nie wiesz co zrobić. Zadawaj sobie pytanie: jak to co teraz robisz wpływa na ten Twój sukces?

W razie czego dzwoń, pisz: 606789681, monika.kurdej@mniejszy-rozmiar.pl. Będę Ci towarzyszyć.

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"