Jak zamienić blokady w korzyści? Myślenie w kryzysie

To nagranie pomogło już kilku osobom otrząsnąć się w tym całym COVID-zamieszaniu. W drugiej części filmu, tak, gdzieś od 10 minuty, zachęcam Cię, żebyś zadała sobie ważne pytania. Myślenie w kryzysie zaczyna się od tego, co proste. A dopiero potem przechodzimy do tego, co głębokie.

Ale nietypowo – nietypowo dla mnie i dla Zasmakuj w życiu – nie chodzi o rozwój osobisty, ale o Twojego klienta i o to, co Ty możesz zrobić, żeby ułatwić jemu, a przez to też sobie życie:D Pokonywanie blokad i przeszkód, niby zaczyna się w głowie, ale.. bez klienta ani rusz.

Musisz zarabiać!

Jeśli czujesz, że się „zawiesiłaś” i nie za bardzo wiesz, jak ruszyć z miejsca – ale wiesz, że zarabiać musisz – to ten film może być dla Ciebie bardzo istotny. Pomoże Ci zobaczyć więcej i – mam nadzieję – dzięki niemu zaczniesz się zmóżdżać nad swoją ofertą.

Jeśli chcesz dostarczyć swoim klientom niesamowitą, choć nową, wartość do dzieła!! Już nie mogę się doczekać, żeby dowiedzieć się, co to takiego.

Koniecznie daj mi znać, na przykład w komentarzu, jak Ci poszło?

Tutaj przeczytasz o tym, czy skorzystasz na kryzysie. To artykuł, który ma za zadanie dawać nadzieję i pokazuje Ci, w jakich działaniach masz kontrolę. Posłuchaj się mnie, dobrze? 😀

I już nie gadam – zmykam:D

Zapraszam do oglądania.

Myślenie w kryzysie

A gdybyś potrzebowała więcej i głębiej – zapraszam Cię do skorzystania z konsultacji. Od tego właśnie jestem coachem – żeby przetranzytować Cię bezpiecznie, przez całe to zamieszanie z koronawirusem, nagłym zahamowaniem w biznesie i w czym tylko potrzebujesz.

Boskiego dnia <3

A tutaj historia Doroty, która potrzebowała nauczyć się myśleć pozytywnie. Niby nie o kryzysie, a jednak o kryzysie. Ciekawe, ile związków rozpadnie się z powodu tego koszmarnego siedzenia sobie na głowie?

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"