Zrób te 3 rzeczy nim podejmiesz decyzję o odchudzaniu

Decyzja o odchudzaniu. Tak, ci współczuję, że musisz ją podejmować… Ja też nie lubię tego momentu!!!!

Decyzja 1. Przestań czekać z dobrymi zakupami ubrań „aż schudniesz”.

Już teraz poczuj się dobrze i kobieco. Już teraz miej rzeczy, które Ci służą i które pomogą Ci wytrwać w odchudzaniu, a nie że ściśnięta paskiem od spodni próbujesz odmówić sobie swoich ulubionych potraw i napojów.

Decyzja 2. Patrz w lustro z miłością i akceptacją

Przestań się krytykować i oceniać. Skończ z porównywaniem się do innych kobiet. Masz jedno ciało, które wygląda tak, jak wygląda. A Iksińska ma takie, jakiego Ty nigdy nie będziesz mieć… Naprawdę… Nawet jak przyciśniesz – to dalej będziesz mieć swoje ciało, nie Iksińskiej.

Decyzja 3. Troszcz się o siebie dobrze

To, że jesteś kobietą sprawia, że masz potężne atuty już na starcie: cycki, tyłek, nogi, włosy, pazury. Zadbaj o siebie i jeśli możesz i chcesz, skorzystaj z pomocy fachowców. Niech nałożą Ci regularnie farbę na włosy, lakier na paznokcie. Dobierz sobie dobrze stanik. Kup sukienkę we właściwym rozmiarze i kolorze.

Nie uważasz, że to jest OK, bo faceci nie muszą chodzić do kosmetyczki, ani farbować włosów?
OK, ale są tacy mężczyźni, którzy z tego korzystają – bo chcą. Takie mają poczucie estetyki i własnego komfortu. W tym poście odwołuję się właśnie do nich u Ciebie. To oczywiste, że jako kobieta jesteś i będziesz oceniana. Ale mimo to, może chcesz dobrze wyglądać i wspaniale się czuć?

Jesteś kobietą. Dobry wygląd Ci tylko pomaga.

A tak w ogóle, to nie zapominaj, że możesz wpaść do mnie po konsultację. Pomagam zapracowanym i zmęczonym kobietom, które chcą dobrze wyglądać i wspaniale się czuć 😀 Bywam terapeutą par.

Opt In Image

Bądź ze mną w kontakcie!

Zapisz się do newslettera, który wysyłam zwykle raz w tygodniu. Będziesz wtedy zawsze na bieżąco z tym, co u mnie i u moich klientów. A w ogóle, to lepiej mi pisać, dla tych, którzy czekają - nie dla wszystkich:D

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i handlowych, w tym otrzymywanie newslettera od "Zasmakuj w życiu"